מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | אריאלה עודד - מיסטיקה ורפואה משלימה בראש העין

אריאלה עודד - מיסטיקה ורפואה משלימה בראש העין

כל המידע על אריאלה עודד - מיסטיקה ורפואה משלימה בראש העין. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לאריאלה עודד - מיסטיקה ורפואה משלימה בראש העין. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 6056003031 EX: 200


אריאלה עודד, מיסטיקנית בעלת תואר מאסטר רייקי, קרונה רייקי, מתקשרת ומנחת ערבי חוויה, יועצת אישית בדרך היהדות ובאמצעות פתיחה בספר הזוהר ומורה לריפוי קבלי, מודעות וקריאה בקלפי טארוט. בנוסף, אריאלה עודד מנהלת קליניקה ומרכז רוחני בשם 'על כנפי הרוח' באווירה ביתית אותם היא מגדירה כ'פינה של רוגע וצמיחה' בביתה הפרטי.

אריאלה עודד, מורה ומנחת קבוצות, גם מעבירה ערבי חוויה לאירועים פרטיים (ערבי רווקות, ימי הולדת, ימי כיף וגיבוש לצוותים בארגונים ומוסדות). היא משמשת גם כיועצת במפגשים פרטניים המבוססים על פתיחה וקריאה בספר הזוהר, המאפשרים לקבל תשובות לשאלות ספציפיות, מיקוד מחדש ובהירות מחשבתית. (המפגשים אינם מיועדים לחיזוי עתידות אלא להכוונה רוחנית). מפגשים מסוג נוסף, אותם היא מקיימת, הינם בעלי אופי טיפולי יותר ומתבצעים בעזרת מדיטציה. במהלכם מתאפשר שחרור חסימות וטראומות ויצירת מציאות חדשה וראויה.

אתם מוזמנים לבוא אליי ולפתח מודעות, ללמוד לרפא את עצמכם ואת הקרובים לכם באמצעות שיטות מושרשות ביהדות ובקבלה ולחוות חיבור פנימי ולגלות את המהות האמתית שלכם.

הטיפולים והייעוצים שלי מתבצעים בראש העין בקליניקת 'על כנפי הרוח'

טלפון:
072-2285520

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: אריאלה עודד, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, מיסטיקנית, מאסטר רייקי, קרונה רייקי, מתקשרת, מנחת ערבי חוויה - אריאלה עודד - מיסטיקה ורפואה משלימה בראש העין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1252 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מיסטיקנית, מתקשרת, מאסטר רייקי, פתיחה בספר הזוהר, מתקשרת, אריאלה עודד, קרונה רייקי, יועצת אישית בדרך היהדות, מורה לריפוי קבלי, מנחת ערבי חוויה, מודעות וקריאה בקלפי טארוט

תן ציון למאמר זה

0