מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | דבורה רוטמן - נומרולוגית בראשון לציון

דבורה רוטמן - נומרולוגית בראשון לציון

כל המידע על דבורה רוטמן - נומרולוגית בראשון לציון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לדבורה רוטמן - נומרולוגית בראשון לציון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 601744002 EX: 610


דבורה רוטמן - סוד המספרים

דבורה נעזרת בשיטת הנומרולוגיה כאמצעי לאבחון תכונות אישיות, כישורים וכישרונות, חזקות ונקודות תורפה ומכוונת להתמודדות נאותה במצבי חיים שונים.

היום, אחרי כשמונה שנים בתחום, היא מתמקדת בנומרולוגיה וייעוץ אישי. דבורה מנחה ומדריכה אנשים למודעות עצמית גבוהה יותר ולגילוי דרך אופטימאלית להגשמה עצמית בחיים.

פונים אליי אנשים שנמצאים בנקודת מפנה בחייהם וזקוקים לעצה וייעוץ. אלה אנשים המעוניינים לגלות את עצמם לעומק ולהגיע לאמת, לפתח מודעות גבוהה יותר ולהבין למה הם במקום בו הם נמצאים... שיחת הייעוץ מתקיימת במטרה להאיר את המשך הדרך ועל מנת לקבל החלטות חשובות להמשך בחיים. 

אני אומרת לאנשים את האמת, בצורה עדינה ולא פוגענית וכמובן- לא שיפוטית. אני מסבירה את מה שאני רואה ומתארת להם אפשרויות פעולה. בסופו של דבר, הכל נמצא בידיים של האדם עצמו. 

הייעוץ וההדרכה מתבצעים באווירה מרגיעה, בה 'חוזרים' לפרופורציות, משלבים יצירתיות ורוחנית ומגדירים דרכי פעולה מעשיות.

הייעוצים מתקיימים בראשון לציון

טלפון:
072-2285960

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: דבורה רוטמן, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, סוד המספרים, נומרולוגיה, נומרולוגית בראשון לציון, אבחון תכונות אישיות, ייעוץ זוגי, ייעוץ אישי, נומרולוגיה במרכז - דבורה רוטמן - נומרולוגית בראשון לציון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1162 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, ייעוץ אישי, ייעוץ זוגי, נומרולוגיה, נומרולוגית בראשון לציון, דבורה רוטמן, סוד המספרים, אבחון תכונות אישיות, נומרולוגיה במרכז

תן ציון למאמר זה

0