מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | ויטוריה ויקי מדינה דניאל - תיקשור בבת ים

ויטוריה ויקי מדינה דניאל - תיקשור בבת ים

כל המידע על ויטוריה ויקי מדינה דניאל - תיקשור בבת ים. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לויטוריה ויקי מדינה דניאל - תיקשור בבת ים. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.ויטוריה ויקי מדינה דניאל - הילינג יהודי ותיקשור בבת ים.
 
החיים על פי ויטוריה. יש לכם בעיה במקום העבודה? מתלבטים לגבי הזוגיות? רוצים להבין טוב יותר את עצמכם, את ההווה ולהציץ אל העתיד? ויטוריה מדינה דניאל מבת ים, יועצת בקלפי טארוט ו'אבני רונים' יכולה לעזור לכם!
 
אני מגשרת מוכרת ובעלת תעודה והסמכה.
הגישור הוא הליך לישוב סכסוכים, בו ינהלו הצדדים משא ומתן באמצעות צד שלישי נייטרלי, המגשר, אשר תפקידו לסייע להם בהידברות ובחיפוש פתרונות לישוב הסכסוך.

הלקוחות שמגיעים אל ויטוריה (בת להורים ממוצא איטלקי שקראו לבתם בשם הנסיכותי - ויטוריה) הם אנשים הנמצאים בפרשת דרכים, מצוקה או עם תחושת התלבטות קשה  היא מצידה יודעת איך להרגיע, להקשיב, לייעץ ולכוון לעבר עתיד טוב יותר.
 
אני עוסקת בתחום המיסטי מזה כעשור.
 
בדרך כלל אנשים מגיעים אליי כאשר הם נמצאים על סף החלטה גורלית. זה יכול להיות בכל תחומי החיים: זוגיות, עבודה, קריירה ופרנסה או בעיות בריאות. הצורך בידיעת ה'תשובה הנכונה' ולהגיע להחלטה ראויה, דורש מעבר למענה מידי - הבנה של תהליכים מסוימים בחיים שגרמו להיווצרות המצבים הלא מספקים. כאשר אדם נרגע והופך להיות מודע להשפעת מעשיו, מבדיל בין מה שהוא אחראי לו ובין סיטואציות שאינן תלויות בו, מתחיל תהליך אמיתי של התבהרות.
 
ויטוריה מדינה דניאל, מתקשרת,מגשרת מוסמכת, קוראת בקלפים ובאבני הרונים, יכולה לסייע לכם להבין איך לפתור בעיות ולצאת מחוזקים, תוך מפגש אחד. המחיר? סביר ומתאים לכל כיס במטרה לאפשר אותו לכולם!
 
אני מזמינה אתכם להתקשר אליי לטלפון המופיע כאן.
 
הקליניקה שלי היא בבת ים.

טלפון:
072-2285499

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

נושאים קשורים: ויטוריה ויקי מדינה דניאל, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, הילינג יהודי, תיקשור בבת ים, תקשור, קלפי טארוט, אבני רונים, מיסטיקנית במרכז, מיסטיקה, קוראת בקלפים - ויטוריה ויקי מדינה דניאל - תיקשור בבת ים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1178 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, אבני רונים, קוראת בקלפים, קוראת בקלפים, קוראת בקלפים, הילינג יהודי, מיסטיקה, קלפי טארוט, תקשור, ויטוריה ויקי מדינה דניאל, תיקשור בבת ים, מיסטיקנית במרכז

תן ציון למאמר זה

5.00