מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | יהודית קונפורטי - תקשור בתל אביב

יהודית קונפורטי - תקשור בתל אביב

כל המידע על יהודית קונפורטי - תקשור בתל אביב. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות ליהודית קונפורטי - תקשור בתל אביב. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.יהודית קונפורטי - מייעצת ומכוונת באמצעות תקשור ומאמנת טיפולית בכלים של NLP ודמיון מודרך.

אם יש בך ידיעה שמשהו חייב להשתנות – זה הזמן!

טיפול אחד על אחד - ייעוץ, אבחון וריפוי בשיטה ייחודית שמשלבת כלים של הפסיכולוגיה המודרנית: NLP, דמיון מודרך ותיקשור. 'ארגז הכלים' שלי מכיל שיטות מגוונות נוספות שלמדתי ומתווסף ליכולת ההשפעה שלי. אני רואה את עצמי כ'טורנדו' - מאמנת ואישה חזקה שמעוררת השראה, מניעה ומחזקת כל אדם שמגיע אלי בצורה ממוקדת.

אני עוזרת להתמודד עם מגוון התמודדויות בחיים למבוגרים; לחיזוק הערכה עצמית, לשחרור מטראומות ילדות וזיכרונות קשים, לשינוי הרגלים והתמכרויות: אוכל, עישון, סקס, מגוון בעיות בתפקוד המיני, פחד מאינטימיות וקושי בהכלת הריון, שחרור מפוביות, חרדות, דפוסי חשיבה מרעילים..להיות הגורו של עצמך.

אימון אישי מתאים לנוער ולמבוגרים ולמעשה לכל אדם אשר שואף לשפר את היחסים עם עצמו ועם סביבתו. בעזרת אימון אישי ניתן להחזיר את שמחת החיים האבודה, לרכוש ביטחון עצמי, להימנע ממפחי נפש מיותרים ולחוות את החיים מתוך תחושה של שליטה במקום חוסר אונים.

בנוסף לכך, יהודית קונפורטי מנחה סדנאות, קורסים והרצאות חווייתיות בכל הקשור לכישורי חיים, הרחבת המודעות, כוח המחשבה ותיקשור.

יהודית מעבירה ערבי תקשור קבוצתיים לארגונים וערבי חברה חווייתיים במרחב קסום בתל אביב.
ההרצאות, הסדנאות והטיפולים מתקיימים במרחב מטופח ובאווירה קסומה.

טלפון:
072-2285414

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

נושאים קשורים: יהודית קונפורטי, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, תיקשור, מאמנת טיפולית, תיקשור בתל אביב, דמיון מודרך, חרדות, שחרור מפוביות, חיזוק הערכה עצמית, התמכרויות, מתקשרת במרכז - יהודית קונפורטי - תקשור בתל אביב

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1038 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, תקשור, nlp, חרדות, תיקשור, ביטחון עצמי, טיפול בהתמכרויות, התמכרויות, טיפול בטראומות, יהודית קונפורטי, חיזוק הערכה עצמית, נלפ, תקשור, מאמנת טיפולית, תיקשור בתל אביב, שחרור מפוביות, מתקשרת במרכז, בעיות בתפקוד המיני, פחד מאינטימיות, סדנאות תקשור

תן ציון למאמר זה

0