מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | גליה גיזנברג – ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב

גליה גיזנברג – ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב

כל המידע על גליה גיזנברג – ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לגליה גיזנברג – ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.מטפלת רב תחומית ומומחית לריפוי באמצעות הבעה ויצירה, צלילים ותדרים מוסיקליים.

שיטות הטיפול שלי: טיפול בהבעה ויצירה, ריפוי אנרגטי של התדרים, שיטת המסע של ברנדון בייס, 'תרפיית קו הזמן', רזי הריפוי האינדיאני, טארוט-תרפיה וגם RECALL HEALING, 'אקסס בארס' ועוד.

הטיפולים שלי מסייעים להגברת וחיזוק המודעות העצמית, הגשמת הפוטנציאל האישי, שחרור דרמות מהחיים, השקטת הרעש הפנימי המאפשר שינוי והרחבה של נקודות מבט על המתרחש בחיינו.

אני עוזרת לאנשים שמגיעים לטיפול פרטני מתוך רצון להרחיב מודעות. בנוסף, אני גם מנחה ומלמדת מודעות בסדנאות חד פעמיות: הצגת כלי נגינה שונים והתנסות, ריפוי בצלילים ומדיטציה, מעגל אינדיאני בליווי שירה, תיפוף וצלילים ועוד. בין הקורסים שאני מעבירה יש כאלה המיועדים בעיקר לנשים כמו למשל 'המסע אל הצלילים', קסם קלפי הטארוט- יצירת מציאות, חיבור למודעות והעצמת יכולת התקשור, ו'אקסס בארס".

גליה גינזברג היא בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית מקולג' "פרסונס" ניו יורק בארצות הברית ותואר שני מ"לסלי קולג", בטיפול בהבעה ויצירה. לתחום הטיפולי הגיעה 'באופן טבעי' בגמר לימודי תואר שני, מתוך צורך פנימי להתפתחות עצמית ורצון לעזור לזולת.

הטיפולים מתבצעים בזיכרון יעקב.

טלפון:
072-2285962

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: גליה גיזנברג, ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, שיטת המסע, ריפוי בצלילים, אקסס בארס, תקשור, קלפי טארוט - גליה גיזנברג – ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1018 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, ריפוי בצלילים, תדרים, ריפוי אנרגטי, אתר, טיפול, טיפול בהבעה ויצירה, טיפול בהבעה ויצירה, שיטת המסע, שיטת המסע של ברנדון בייס, יעוץ, קלפי טארוט, אקסס בארס, תקשור, טלפון, כתובת, המלצות, גליה גיזנברג, ריפוי אנרגטי בזכרון יעקב, טארוט-תרפיה, ריפוי בצלילים ומדיטציה

תן ציון למאמר זה

0