מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | יוסי גולן – רפואה משלימה, רפלקסולוגיה בבאר יעקב

יוסי גולן – רפואה משלימה, רפלקסולוגיה בבאר יעקב

כל המידע על יוסי גולן – רפואה משלימה, רפלקסולוגיה בבאר יעקב. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות ליוסי גולן – רפואה משלימה, רפלקסולוגיה בבאר יעקב. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.ייוסי גולן - מטפל הוליסטי.
רפלקסולוג מוסמך, מאמן אישי ועסקי בשיטת בלסקי, NLP, בודהיזם, דמיון מודרך, רפלקסולוגיה, מדיטציות, שימוש בפרחי באך וטיפול באמצעות שמנים אתריים.

מטפל בילדים ובמבוגרים שסובלים מקשיים מבעיות רגשיות ופיסיות כאחת, אנשים המודעים ומגיעים לטיפולי תחזוקה לחיים מלאים ואיכותיים יותר.
בנוסף אני פועל כמאמן אישי ועסקי.

יוסי בעל קליניקה הנמצאת בישוב באר יעקב.
בקליניקה אנו עוסקים ב"תחזוקה שוטפת" – בחיזוק הגוף והנפש ומאידך מסייעים למטופלים להתמודד בהצלחה עם אתגרים הצצים בחייהם.

בנוסף לכך, יוסי גולן מכהן בצוות ההוראה של המגמה לרפלקסולוגיה בבית הספר רידמן, מייסד וחבר הנהלה של האגודה הארצית לרפלקסולוגיה.

אתגר פיזי אשר פגשתי לפני מספר שנים לימד אותי כי באפשרותנו להתמודד ולהתגבר על מחלות ואתגרים אחרים. אם נבין שאנו יוצרים את המחלה נבין שגם באפשרותנו ל"רפא" אותה. אותו אתגר ותהליך אשר חוויתי על בשרי היווה טריגר לשינוי הגדול בחיי  והוביל אותי למקום בו אני נמצא כיום.

גם אתם רוצים חיים מלאים יותר, איכותיים יותר, באם גם אתם רוצים למצוא פתרון לבעיה שלכם או של בן/ת משפחה, בין אם מדובר בתחום הרגשי, הנפשי או הפיסי?
אתם מוזמנים לפנות ליוסי גולן ולהתאהב בחיים שלכם מחדש!

טלפון:
072-2285948

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: יוסי גולן, אימון וטיפול הוליסטי בבאר יעקב, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, טיפולי הוליסטי, רפלקסולוגיה, NLP, פרחי באך, מאמן אישי, מאמן עסקי - יוסי גולן – רפואה משלימה, רפלקסולוגיה בבאר יעקב

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

983 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רפלקסולוגיה, שמנים אתריים, nlp, בודהיזם, מאמן אישי, אתר, טיפול, מאמן עסקי, מדיטציה, יעוץ, נלפ, פרחי באך, יוסי גולן, רפלקסולוגיה, טלפון, כתובת, המלצות, אימון וטיפול הוליסטי בבאר יעקב, טיפולי הוליסטי

תן ציון למאמר זה

5.00