מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | איילת פוגל – קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור

איילת פוגל – קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור

כל המידע על איילת פוגל – קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לאיילת פוגל – קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.איילת פוגל מטפלת בהכוונה בקלפים קבליים לפתרון דילמות וכיוון בחיים. תהליך המשלב קרניוסקרל והתמרה לאיזון פיזי ורגשי.

איילת מעניקה ייעוץ והכוונה בעזרת קלפים קבליים ומעגל צבעים אינדיאניים לפתרון דילמות, דרכי פתרון וכיוון בחיים בנושאים כמו: קריירה, אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.

משלבת בתהליך טיפולים בפרחי באך, קרניוסקרל והתמרה לאיזון פיזי ורגשי, לשינוי וצמיחה.

הטיפולים מיועדים למגוון בעיות: פיזיות, מנטליות ורגשיות, בעיות שלד ושרירים, כאבי ראש, מיגרנות, חסימות רגשיות, פחדים, חרדות, דיכאון, מניה דיפרסיה, כעסים לא מובנים, חוסר איזון רגשי , שיקום ותמיכה לאחר הלידה, שיקום פגיעות ופציעות ועוד.

כל חוסר איזון פיזי או רגשי מתבטא בתנועת הנוזל שנמצא החוט בשדרה שלנו. איילת עובדת באמצעות קרניוסקרל, מאזנת את הכימיקלים שגורמים לתחושות הקשות ומאזנת את הרגשות.

בנוסף, איילת מעניקה ייעוץ עסקי.

לאיילת ניסיון רב ועשיר בתחום.

הטיפולים מתבצעים בפרדס חנה-כרכור.

טלפון:
072-2285941

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: איילת פוגל, קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, קרניוסקראל, ייעוץ עסקי, חרדה - איילת פוגל – קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

903 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מיגרנות, חרדות, פחדים, דיכאון, חרדה, מניה דיפרסיה, קרניוסקראל, ייעוץ עסקי, אתר, טיפול, כאבי ראש, קלפים קבליים, בעיות שלד ושרירים, שיקום פגיעות ופציעות, בעיות רגשיות, חרדה, בעיות מנטליות, בעיות פיזיות, יעוץ, חסימות רגשיות, טלפון, כתובת, המלצות, איילת פוגל, קלפים קבליים וקרניוסקרל בפרדס חנה-כרכור, כעסים לא מובנים, חוסר איזון רגשי, מעגל צבעים אינדיאניים

תן ציון למאמר זה

5.00