מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | שלומית סאני – מטפלת הוליסטית בבאר שבע

שלומית סאני – מטפלת הוליסטית בבאר שבע

כל המידע על שלומית סאני – מטפלת הוליסטית בבאר שבע. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לשלומית סאני – מטפלת הוליסטית בבאר שבע. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.שלומית סאני היא מטפלת הוליסטית.
שלומית סאני עוזרת למטופליה באמצעות מספר שיטות טבעיות: רפלקסולוגיה,IPEC  אייפק, איור וודה, תמציות פרחי באך, צמחי מרפא ו"פאלם תרפי".

שלומית סאני מטפלת באלרגיות ורגישויות, דלקות אוזניים, מיגרנות וכאבי ראש, בעיות עיכול, מערכת עצבים, מחלות עור ועוד. שלומית סאני מטפלת גם בנשים עם בעיות פריון, בעיות בהריון היפוך עובר ועוד.
בנוסף, שלומית סאני עוזרת במצבים רגשיים שונים, כמו טראומות, דיכאון, חרדה, הפרעות אכילה, ביטחון עצמי, סטרס ועוד...

הייעוץ הוא אישי ופרטני ומשולב עם הטיפול התרופתי הקונבנציונאלי. היא נותנת המלצות לאורח חיים בריא, שימוש במזון מבריא, שימוש אופטימאלי בצמחים ותבלינים מתאימים.

שלומית סאני היא רפלקסולוגית בכירה. בנוסף למדה טיפול באמצעות פרחי באך הפועלים היטב במישור הנפשי- רגשי. למדה גם טיפולי איור- וודה- רפואה הודית ו'פאלם תרפי' שגם היא שיטת טיפול בכפות הידיים, היעילה במיוחד למצבים רגשיים ונפשיים כמו חרדות וטראומות. למדה את שיטת האייפק IPEC לטיפול באלרגיות ורגישיות.

שלומית סאני מטפלת לנשים, תינוקות וילדים בלבד.

כמו כן, שלומית סאני מעבירה הרצאות וסדנאות בתחום למסגרות שונות.

שלומית סאני גם עובדת במסגרת קופת חולים לאומית.

הטיפולים מתבצעים בבאר שבע.

טלפון:
072-2285947

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: שלומית סאני, מטפלת הוליסטית בבאר שבע, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, רפלקסולוגיה, IPEC, שיטת אייפק, צמחי מרפא, פרחי באך - שלומית סאני – מטפלת הוליסטית בבאר שבע

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1104 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

רפלקסולוגיה, סטרס, ipec, איור וודה, מיגרנות, דלקות אוזניים, דיכאון, בעיות עיכול, מחלות עור, אלרגיות, חרדה, טראומות, הפרעות אכילה, ביטחון עצמי, אתר, טיפול, סטרס, אלרגיות, כאבי ראש, בעיות פריון, שלומית סאני, צמחי מרפא, חרדה, יעוץ, דלקות אוזניים, פרחי באך, רפלקסולוגיה, שיטת אייפק, טלפון, כתובת, המלצות, מטפלת הוליסטית בבאר שבע, רגישויות, מערכת עצבים, בעיות בהריון, היפוך עובר

תן ציון למאמר זה

0