מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | סמדר עובדיה גולן - אימון אישי וזוגי בצפון

סמדר עובדיה גולן - אימון אישי וזוגי בצפון

כל המידע על סמדר עובדיה גולן - אימון אישי וזוגי בצפון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לסמדר עובדיה גולן - אימון אישי וזוגי בצפון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.סמדר עובדיה גולן, מאמנת ויועצת אישית וזוגית, יועצת למודעות, מיניות וטנטרה ומטפלת במגע ונשימה, מנחה מוסמכת של שיטת 'האור הלבן' ומנחת סדנאות ומעגלי נשים.

היא גם מטפלת ברפואה משלימה המתמחה בטיפולי מגע- עיסוי שבדי, עיסוי באבנים חמות, עיסוי רקמות עמוק. מתמחה בטיפולי מגע לאנשי קריירה הסובלים משרירים תפוסים, לחץ וסטרס.

סמדר למדה אימון והנחיית קבוצות בבית הספר 'שילובים', יעוץ נישואין וזוגיות ביחידה להשתלמויות בבר אילן ומכללת לווידה, אצל שי טובלי- מפתח שיטת 'האור הלבן'- שיטה להרחבת התודעה, הנחיית מעגלי נשים אצל מיכל מעיין דון וסדנאות טנטרה. דרכה הושפעה מדורית בר- מנהלת בית הספר למיניות מודעת, (מרחב להתפתחות העוסק במיניות, מערכות יחסים ואהבה ומתאים לנשים וגברים).

המוטו של סמדר בעבודה הוא 'התעוררות' מתוך מודעות ואימון והכוונה לחיים ואהבה.
מודעות, חיבור וקבלת העצמי הם אבני דרך בחיים, כי בלעדיהם לא ניתן לנהל מערכת יחסים תקינה עם עצמנו ועם בן/ת זוג ולחיות חיים מלאים ומספקים.

פונים אליי זוגות במשבר, אנשים יחידים שמעוניינים למצוא זוגיות, שחווים חוסר ביטחון אישי, דימוי אישי נמוך, כעסים, תקיעות בחיים וסגירות במיניות ובחיים בכלל. אני גם מנחה מעגלי נשים תוך מיקוד על זוגיות ואהבה בחיים וכמו כן מנחה מעגלי נשים לאירועים פרטיים כמו בת מצווה, מסיבות רווקות וכו'. במסגרת מעגלי נשים, למעשה אנו יוצרות 'מרחב מוגן', מחבקת ואוהב בו ניתן למצוא תשובות ולהגיע לרבדים הכי עמוקים שלנו.

הייעוצים והטיפולים מתבצעים ברמת ישי.

טלפון:
054-2435110

עוד מידע על סמדר עובדיה גולן

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: סמדר עובדיה גולן, אימון אישי וזוגי בצפון, מעגלי נשים, שילובים, יועצת למודעות, מודעות, שיטת האור הלבן, האור הלבן, יועץ נישואין, יועץ זוגיות - סמדר עובדיה גולן - אימון אישי וזוגי בצפון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1057 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מודעות, מעגלי נשים, יעוץ זוגי, יועץ זוגיות, מודעות, יועץ נישואין, סמדר עובדיה גולן, יועצת למודעות, אימון אישי וזוגי בצפון, שילובים, שיטת האור הלבן, האור הלבן, יועצת זוגיות

תן ציון למאמר זה

5.00