מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | חיה אריאל - מדיטציה ודמיון מודרך בצפון

חיה אריאל - מדיטציה ודמיון מודרך בצפון

כל המידע על חיה אריאל - מדיטציה ודמיון מודרך בצפון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לחיה אריאל - מדיטציה ודמיון מודרך בצפון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.חיה אריאל - טיפול הוליסטי רוחני לאיזון הגוף והנפש.

חיה אריאל מטפלת באנשים באמצעות דמיון מודרך, הילינג ומבחר שיטות נוספות לאיזון גוף- נפש.
בתהליך הניקוי שחיה אריאל משתמשת 'מקלפים' את הקליפות ומכוונים את המטופל למצוא את הפתרון בעצמו, לאחר שמגיעים לנקודת ההתחלה - המקום בו החלה הבעיה שהלכה והתפתחה עם הזמן עד שהפכה למצוקה רגשית או פיסית.

חיה אריאל מדריכה ומטפלת בדרך שהיא מגדירה כ'רוחניות מקורקעת'.
היא מנהלת עסק שנקרא "גוף- נפש המקום לריפוי" ובו היא עוסקת בליווי פרטני להתפתחות אישית, יעוץ, איזון גוף- נפש, הילינג וקרניו סקראל, מדיטציה ודמיון מודרך.

חיה אריאל עוסקת בתחום הרוחני כבר למעלה מעשרים שנה. היא "עובדת ומלמדת אנשים 'לעמוד עם שתי רגליים על הקרקע', כלומר להביא את הרוחניות ליום- יום בנוסף להתפתחות רוחנית, פנימית ומודעות יום יומית, לחיים מלאי אהבה ושמחה".

הטיפולים שלי מתקיימים בדרך כלל במפגשים בארבע עיניים, אם כי לקוחות שגרים ממש רחוק יכולים להיעזר בשירותי גם טלפונית. הטיפול מתחיל בשיחה וממשיך ב'מסע' מונחה בדמיון מודרך, בעיניים עצומות. המטופל יכול להגיע במצב זה למקומות עמוקים ביותר ובהנחייתי למצוא את הנקודה הראשונית והעיקרית ממנה התחיל הכול.

הטיפולים מתאימים לכל מי שרוצה להבין את עצמו, לשפר את חייו ולהירפא מבחינה פיסית ורגשית.

הטיפולים מתבצעים באבני איתן שבצפון.

טלפון:
072-2285836

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: חיה אריאל, מדיטציה בצפון, דמיון מודרך בצפון, מדיטציה, דמיון מודרך, הילינג, גוף-נפש, קרניו סקראל, רוחניות, טיפול הוליסטי, רפואה משלימה בצפון - חיה אריאל - מדיטציה ודמיון מודרך בצפון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

995 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, טיפול הוליסטי, גוף-נפש, קרניו סקראל, טיפול הוליסטי, מדיטציה, חיה אריאל, הילינג, רפואה משלימה בצפון, מדיטציה בצפון, דמיון מודרך בצפון

תן ציון למאמר זה

5.00