מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | אפרת בראון אנוש – טיפולי NLP ודמיון מודרך במודיעין

אפרת בראון אנוש – טיפולי NLP ודמיון מודרך במודיעין

כל המידע על אפרת בראון אנוש – טיפולי NLP ודמיון מודרך במודיעין. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לאפרת בראון אנוש – טיפולי NLP ודמיון מודרך במודיעין. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.אפרת בראון - מטפלת בשיטות אלטרנטיביות – עוסקת ב NLP,  דמיון מודרך, טרילוטרפיה, הילינג, פסיכותרפיה, טיפול זוגי ועוד.

אפרת בראון יכולה לעזור במקרים של התמודדות עם אכילה רגשית וקושי לרדת במשקל, טראומה או פוסט טראומה, חרדות, אלרגיות, התקפי חרדה, דימוי עצמי נמוך, קושי במציאת זוגיות, טיפול זוגי, שחרור אמונות מגבילות ועוד.

מייחד אותי הכישורים האישיים, הידע והניסיון. אני עובדת עם אנשים ממקום של חמלה וללא כל שיפוטיות. אני מצליחה ליצור חיבור מיידי עם האנשים שמגיעים אליי, השימוש בארגז הכלים של הNLP בשילוב מודעות עליה אני עובדת בכל יום בחיי מאפשרת לי להיות ממוקדת אינטואיטיבית ויסודית בדרך הטיפול שלי... בטיפול אני נותנת את כל כולי ומקשיבה למטופל בהקשבה פנומנאלית, כמו לוח נקי שמאפשר לי גם לאבחן, לקבל מסרים ולבנות סדרת מפגשים ייחודית שיכולים לעזור למטופל להגיע למודעות ולפתרון מקור בעיותיו האישיות.

השילוב בין ה NLP- והטרילוטרפיה הוא שילוב שמניב תוצאות מהירות יותר להשגת מטרה וניקוי משקעים, הרגלים וטראומות המעכבות את המטרות והחלומות.
מבחינתי, ההתאמה האישית של טיפול מיטבי (המותאם אישית לכל מטופל באשר הוא) מהווה את הנוסחה המנצחת!
 
 הקליניקות של אפרת בראון:
* ת"א, קהילת ונציה 12
* ירושלים
* מודיעין

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר טלפוני למספר המופיע בהמשך.

טלפון:
072-2285850

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: אפרת בראון אנוש, NLP, דמיון מודרך, טיפול זוגי, הילינג, טרילוטרפיה, פסיכותרפיה, חרדות, אלרגיות, פוסט טראומה, דימוי עצמי נמוך - אפרת בראון אנוש – טיפולי NLP ודמיון מודרך במודיעין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1330 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, nlp, חרדות, אלרגיות, פוסט טראומה, דימוי עצמי נמוך, טיפול זוגי, אלרגיות, אפרת בראון אנוש, פסיכותרפיה, טיפול זוגי, הילינג, טרילוטרפיה

תן ציון למאמר זה

5.00