מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | חן יעקב - הילינג יהודי קבלי בתל אביב

חן יעקב - הילינג יהודי קבלי בתל אביב

כל המידע על חן יעקב - הילינג יהודי קבלי בתל אביב. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לחן יעקב - הילינג יהודי קבלי בתל אביב. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.חן יעקב - מטפל הוליסטי ברפואה משלימה המתמחה בהילינג יהודי קבלי.

הטיפול של חן יעקב נותן מענה למגוון רחב של בעיות - בעיות רגשיות, בעיות גופניות וכד', כמעט לכל סוג של בעיה. הטיפול מעניק איזון אנרגטי לכל מערכות הגוף ולנפש.

על-פי הקבלה, גופנו בנוי מאותיות המוליכות את אנרגיית הנר"ן (נפש, רוח, נשמה) הזורמת בגוף. כאשר האדם פוגם באמצעות מעשה שלילי או מחשבה שלילית - נפגמות האותיות המוליכות את אנרגיית הנר"ן ומתחילה המחלה שהיא, למעשה, ביטוי נפשי או גופני של התמעטות האנרגיה בגוף. באמצעות המחלה הגוף "זועק" לעזרה, והכאבים מבטאים זאת ברמה הגופנית.

הילינג יהודי קבלי - זהו טיפול פרטני, ייחודי וחוויתי בעזרת אותיות הקודש וצירופן, פסוקים מהמקורות וכד'. שיטת ההילינג הקבלי קיימת מזה אלפי שנים ונעשית על-ידי הקרנת אותיות ושמות קודש בעלי עוצמה רפואית. באמצעות ההילינג היהודי הגוף מתאזן אנרגטית ומרפא את עצמו, נפשית ופיזית.     

הניסיון והוותק של חן יעקב הוא מעל ל- 5 שנים.

הטיפולים של חן יעקב מתקיימים בקליניקה יפה ומושקעת, עם חנייה בשפע ומיזוג אוויר.
הקליניקה של חן יעקב היא בתל אביב.

חן יעקב מטפל בקליניקה במטופלים מאזור גוש דן, השרון והשפלה.


אני מזמין אתכם להתקשר אליי לטלפון המופיע כאן.

טלפון:
072-2285864

קישור לאזור האישי שלי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

נושאים קשורים: חן יעקב, הילינג יהודי ורפואה משלימה בתל אביב, הילינג יהודי בתל אביב, רפואה משלימה בתל אביב, הילינג יהודי, רפואה משלימה, בעיות רגשיות - חן יעקב - הילינג יהודי קבלי בתל אביב

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1250 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

קבלה, תורת הקבלה, הילינג יהודי, רפואה משלימה, בעיות רגשיות, קבלה, חן יעקב, תורת הקבלה, הילינג יהודי בתל אביב, רפואה משלימה בתל אביב, הילינג יהודי ורפואה משלימה בתל אביב, בעיות גופניות

תן ציון למאמר זה

5.00