מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | תמרה אור סלילת - הילינג בערוץ פתוח בפרדס חנה

תמרה אור סלילת - הילינג בערוץ פתוח בפרדס חנה

כל המידע על תמרה אור סלילת - הילינג בערוץ פתוח בפרדס חנה. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לתמרה אור סלילת - הילינג בערוץ פתוח בפרדס חנה. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.תמרה אור סלילת - מטפלת ברפואה משלימה ומתקשרת המתמחה בהילינג בערוץ פתוח.

תמרה אור סלילת היא מפתחת השיטה - הילינג בערוץ פתוח. ייחודה של הגישה החדשה הוא בכך שהיא מאפשרת לכל אדם, גם אם הוא חסר ניסיון לחלוטין בתחום ההילינג האנרגטי, ללמוד להתחבר להדרכה העליונה שלו ולהעצים את עמוד האור שלו. בכך יוצא האדם נשכר בראש ובראשונה לעצמו ולהתפתחות האישית שלו. לאחר מכן, הוא יכול גם לטפל באנשים אחרים באופן עוצמתי ומדויק ביותר.

הילינג בערוץ פתוח היא גישה ייחודית שפיתחתי לאחר שלמדתי הרבה שיטות אחרות כמו רייקי, שפת האור, כוחות דוד, סיינט ז'רמיין, הואופונופונו, אנרגיה אוניברסאלית ותטה הילינג.
לאחר חקירה של כל סוגי התדרים פיתחתי את הגישה שלי להילינג.

תמרה אור סלילת פותחת בעתיד הקרוב קורסים ב"הילינג בערוץ פתוח".

האם אתם מרגישים תקועים בשלב זה של חייכם? מרגישים אי-נחת לא מוסברת? האם משהו בתוככם לוחש לכם שחייכם כפי שהם היום, לא מתאימים לכם יותר?
האם אתם סובלים מתסמינים שהרפואה המודרנית לא מוצאת להם מענה?
 
אני יכולה לעזור לכם להתכוונן לתוכנית האלוהית של חייכם כדי שתוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ותחיו את חייכם בתשוקה ובאהבה, כפי שנועדתם לחיות אותם.

הטיפולים והקורסים מתקיימים בפרדס חנה.

טלפון:
072-2285855

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

 

 

 

נושאים קשורים: תמרה אור סלילת, הילינג בערוץ פתוח בשרון, הילינג בשרון, הילינג, תקשור בשרון, רייקי, שפת האור, כוחות דוד, תטה היליניג - תמרה אור סלילת - הילינג בערוץ פתוח בפרדס חנה

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

712 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

עדיין אין נושאים קשורים למאמר זה

תן ציון למאמר זה

0