מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | חיים ריבקין - עיסוי רפואי הוליסטי לדתיים ולחרדים בכפר חבד

חיים ריבקין - עיסוי רפואי הוליסטי לדתיים ולחרדים בכפר חבד

כל המידע על חיים ריבקין - עיסוי רפואי הוליסטי לדתיים ולחרדים בכפר חבד. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לחיים ריבקין - עיסוי רפואי הוליסטי לדתיים ולחרדים בכפר חבד. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.חיים ריבקין - מטפל ברפואה משלימה (לגברים בלבד- מטעמי דת) המתמחה בעיסוי רפואי, עיסוי שבדי, עיסוי רקמות עמוק ואנמו.

חיים ריבקין יכול לעזור במקרים של כאבי גב, צוואר תפוס, פריצת דיסק, דלקות, מתח וסטרס, מיגרנות, שרירים תפוסים וכואבים, בעיות בלחץ הדם, ניקוי רעלים מהגוף, הפחתת כאבים, שיפור מחזור הדם והלימפה, הפחתה של בעיות במערכת הנשימה, ועוד.
  
חיים ריבקין למד בווינגייט ויש לו ניסיון רב בטיפול באמצעות מגוון שיטות עיסוי.

אני מאמין שבטיפול, כמו בכל מפגש בין אנשים, הצורך האנושי הוא הקשבה והבנה והזדהות, אדם מגיע אליי באופן טבעי, בפתיחות. אם הפתיחות נענית באטימות ובסגירות, הגוף מקים חומה סומאטית. חומה הקמה בחוויה טראומטית. בכוחה של הקשבה עקשנית, ליצור דו-שיח בין מטפל למטופל. במפגש הטיפולי אני מקשיב למטופל ואם נתעקש ונקשיב, ייווצר שחרור. בשחרור, הגוף שב לתהליך של ריפוי, אליו אנו מייחלים.

אני מזמין אתכם להתקשר אליי לטלפון המופיע כאן.

* יש אפשרות לטיפול בבית הלקוח - בכל אזור השפלה והמרכז, בתיאום מראש.

הקליניקה שלי בכפר חב"ד. 

טלפון:
072-2285562

קישור לאזור האישי שלי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

נושאים קשורים: חיים ריבקין, עיסוי רפואי הוליסטי לגברים בלבד בשפלה, רפואה משלימה, עיסוי רפואי, עיסוי שבדי, עיסוי רקמות עמוק, אנמו - חיים ריבקין - עיסוי רפואי הוליסטי לדתיים ולחרדים בכפר חבד

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

974 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מיגרנות, דלקות, שרירים תפוסים, כאבי גב, עיסוי רפואי, פריצת דיסק, צוואר תפוס, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שבדי, כאבי גב, פריצת דיסק, בעיות במערכת הנשימה, ניקוי רעלים מהגוף, ניקוי רעלים מהגוף, חיים ריבקין, עיסוי בשפלה, אנמו, מתח וסטרס, בעיות בלחץ הדם, הפחתת כאבים, שיפור מחזור הדם והלימפה

תן ציון למאמר זה

5.00