מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | דגנית אור - אסטרולוגית בראשון לציון

דגנית אור - אסטרולוגית בראשון לציון

כל המידע על דגנית אור - אסטרולוגית בראשון לציון. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לדגנית אור - אסטרולוגית בראשון לציון. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.דגנית אור - אסטרולוגית, נומרולוגית ויועצת להעצמה אישית.

הייעוץ שלי מתאים לכל מי שרוצה לחזק מערכת זוגית, מציאת זוגיות, מציאת אהבה, ייעוץ והכוונה, ניתוח האופי והתכונות של הילדים עפ"י תאריך לידה ושם, מניעת גירושין, שלום בית, ייעוץ מקצועי לקריירה, בחירת מקצוע, החלפת תחום עיסוק, פתיחת מזל, הסרת מכשולים בחיים ועוד...
אני מעניקה ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים לפי הנומרולוגיה, אסטרולוגיה, תחומי המיסטיקה והרוחניות עפ"י הנתונים המולדים כמו תאריך לידה. אני עוזרת לאנשים להבין את עצמם ומעניקה להם כלים והכוונה כדי לסייע להם להכיר את התכונות המולדות והנרכשות, להבין מה מקדם ומה תוקע אותם, להבין את התקופות בחיים ולמצוא את הייעוד והפוטנציאל שלהם. בעזרת הייעוץ עימי האנשים מצליחים לזהות את מרכיבי האישיות שלהם ומזהים את הפוטנציאל ובנוסף הם נמצאים בתקשורת טובה ונכונה עם עצמם, עם בני זוגם, עם ילדיהם והסביבה.

אני מאמינה שהתפקיד שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להצליח בחיים ואני יודעת איך בדיוק הם יכולים להגשים את עצמם ואת הפוטנציאל שלהם.
אני רואה את עצמי כאור שמאיר לאנשים את הדרך במימד הפיזי, הרוחני והמנטאלי בחיים.
המוטו שלי: "לחיות חיים של מלכות ולהפסיק עם חיי הישרדות"!
 
ניסיון של מעל ל- 10 שנים
 
הייעוצים שלי מתקיימים בראשון לציון

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי בשיחת חינם.

טלפון:
072-2285935

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

נושאים קשורים: דגנית אור, אסטרולוגית במרכז, אסטרולוגיה, העצמה אישית, מציאת זוגיות, מציאת אהבה, ייעוץ מקצועי, פתיחת מזל, הסרת מכשולים, מיסטיקה - דגנית אור - אסטרולוגית בראשון לציון

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

1077 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, מציאת אהבה, העצמה אישית, מציאת זוגיות, אסטרולוגיה, פתיחת מזל, נומרולוגיה, מיסטיקה, ייעוץ מקצועי

תן ציון למאמר זה

0