מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | פולה ברצ'ילון - אימון אישי לזוגיות, יחסים ולקריירה בכפר סבא.

פולה ברצ'ילון - אימון אישי לזוגיות, יחסים ולקריירה בכפר סבא.

כל המידע על פולה ברצ'ילון - אימון אישי לזוגיות, יחסים ולקריירה בכפר סבא.. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לפולה ברצ'ילון - אימון אישי לזוגיות, יחסים ולקריירה בכפר סבא.. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.פולה ברצ'ילון - מאמנת אישית ומטפלת ברפואה משלימה המתמחה ב- NLP ועוד. כמאמנת אני מתמחה בייעוץ לזוגיות, יחסים ולקריירה. בנוסף, הייתי מורה לאנגלית במשך 28 שנה ועבדתי בעיקר עם ילדים ונוער.

אני יודעת כמה זה קשה להיות במקום של פחד, חוסר בהירות, תקיעות, חוסר אמונה, ספקות עצמיים ותחושה של חוסר מיצוי. אני מאמינה שכל אחד יכול להשתחרר ולצאת לדרך חדשה ולהתקדם – בחיים האישיים, בזוגיות, בהורות, בקריירה ועוד...

אני מטפלת במגוון נושאים ובעיות, כמו למשל - קשיים תפקודיים ורגשיים, בעיות במשפחה ובזוגיות, קושי ביצירת ושמירת קשרים, טראומות, כעסים, התנהגויות כפייתיות, דימוי עצמי וכישורים חברתיים נמוכים, שינוי דפוסי חשיבה ופעולה מכשילים, הרגשת חוסר ביטחון עצמי, התלבטות לגבי קבלת החלטות, פרנסה וקריירה וכד'.

ה- NLP היא שיטת טיפול המציעה ארגז כלים מגוון ופשוט ללמידה. כלים אלו מסייעים בארגון ו'כוונון' המוח שלנו כך שנוכל להשיג תוצאות מדויקות ואפקטיביות ונממש בקלות את הפוטנציאל הרב הטמון בנו.

הקליניקה שלי בכפר סבא. אני מטפלת גם באנגלית גם בעברית.

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי בשיחת חינם.

טלפון:
072-2285586

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: פולה ברצילון, אימון אישי, אימון אישי לזוגיות, אימון עסקי, רפואה משלימה, אימון אישי בשרון, פחד, טראומה, דימוי עצמי, ביטחון עצמי, בעיות בזוגיות - פולה ברצ'ילון - אימון אישי לזוגיות, יחסים ולקריירה בכפר סבא.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

924 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אימון אישי, טראומה, פחד, ביטחון עצמי, דימוי עצמי, אימון עסקי, בעיות בזוגיות, טראומה, רפואה משלימה, אימון אישי בשרון, אימון אישי לזוגיות, אימון אישי, אימון אישי לזוגיות

תן ציון למאמר זה

0