מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | מנחם שמחה - טיפול בכאבי גב במודיעין

מנחם שמחה - טיפול בכאבי גב במודיעין

כל המידע על מנחם שמחה - טיפול בכאבי גב במודיעין. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות למנחם שמחה - טיפול בכאבי גב במודיעין. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.מנחם שמחה - מטפל בסוג'וק - רפואה קוריאנית, בשילוב לחיצה על נקודות מרידיאניות.

אני מטפל במגוון נושאים ובעיות כמו כאבי גב, כאבי ראש, מיגרנות, לחץ, חרדה, מתח, שחרור שרירים כואבים, חיזוק המערכת החיסונית, לחץ דם, בעיות במערכת העיכול ועוד.

סו-ג'וק, השיטה בה אני מטפל, היא שיטת טיפול הדוגלת ברעיון כי הגוף כולו משתקף בחלקיו השונים. בקוריאנית, "סו" משמעה "יד" ו"ג'וק" משמעה "רגליים". פרופ' פארק, מפתח השיטה, גילה דמיון בין צורת היד לבין גוף ובה יש מידע לגבי כל הגוף. היא משמשת "שלט רחוק" שבעזרתה ניתן לטפל באזורים החולים. כמו כן, משלבת השיטה חימום נקודות דיקור, שימוש במגנטים, צבעים ועוד.

למדתי במרכז סוג'וק ישראל - מטפל מוסמך בסוג'וק. בנוסף, אני משלב טיפול המתמקד בלחיצה על נקודות מרדיאניות, בעיקר בכפות ידי המטופל. הוא עוזר כמו פעולת דיקור, אולם ללא דיקור.

לפני הטיפול אני "סורק" את המטופל מבחינה אנרגטית, בעיקר בכפות הידיים שלו,  חש היכן הוא זקוק לטיפול ומטפל בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום.
 
ניסיון של מעל ל- 10 שנים.
 
הטיפולים שלי מתקיימים במודיעין ובתל אביב. ניתן להזמין טיפול בבית הלקוח באזור מודיעין, בתאום טלפוני.

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי בשיחת חינם.

טלפון:
072-2285979

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: מנחם שמחה, כאבי כאב, סוגוק במודיעין, סוגוק, רפואה קוריאנית, נקודות מרידיאניות, חיזוק מערכת החיסון, לחץ, חרדה, מיגרנה, כאבי ראש - מנחם שמחה - טיפול בכאבי גב במודיעין

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

910 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

סוגוק, לחץ, חיזוק מערכת החיסון, חרדה, לחצ דם, לחץ, רפואה קוריאנית, בעיות במערכת העיכול, כאבי ראש, חרדה

תן ציון למאמר זה

0