מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | סיון גלעד - טיפולי הילינג ופסיכותרפיה בכנרת והסביבה

סיון גלעד - טיפולי הילינג ופסיכותרפיה בכנרת והסביבה

כל המידע על סיון גלעד - טיפולי הילינג ופסיכותרפיה בכנרת והסביבה. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לסיון גלעד - טיפולי הילינג ופסיכותרפיה בכנרת והסביבה. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.סיון גלעד - פסיכותרפיסטית המתייחסת למצבים של כאבים גופניים ורגשיים של האדם.
כשאנחנו במצוקה פנימית, אובדי עצות, קשה לנו, מקומות בנו שאנחנו לא מרגישים בהם טוב- גם בגוף הפיזי, לא בטוחים אם לבקש סוג של עזרה. אם יש לנו חולשה או מותשים ממצבים מסויימים בחיים.

כשמרגישים עצבות, דיכאון, כאב, לחץ... עדיף לא להישאר עם זה בפנים, יש לטפל, כי הרי באמת, הזמן עובר ואנו חיים פעם אחת.

הטיפול הינו מכבד מאוד, מעלה את עמקי נשמתנו על פני השטח ומביא לריפוי.
הטיפול מתנהל דרך שיחות אינטימיות ואישיות, והחצי השני של הטיפול הינו הילינג שבא לאזן את המערך הבריאותי והאנרגטי של מערכות הגוף, אשר מטרתו הינו להגיע למקומות שמתקיים בהם שקט, שלווה, סדר והקלה רבה מאוד, גם לגוף הפיזי.

מטפלת ברוב קשת מצבי הנפש והגוף. מטפלת גם במצבי נפש קשים במיוחד.
בביטחון עצמי נמוך, מודעות, תודעה, סטרס, אישיות גבולית, התפתחות, חיבור, להתקדם בחיים, הגשמת שאיפות, סימפטומים, מצבים כרוניים, סוגי חרדות, טראומה, דפוסי חשיבה והתנהגות, רפואה מונעת, חוויה, שינוי תודעתי, התרת מחסומים, התמודדות, מציאות, התנהלות בחיים, שיפור חיי היומיום, שיקום פגיעות, חיזוק מערכת החיסון, בעיות במיניות אצל נשים וגברים. בהערכה, אהבה, יחס וכבוד הדדי.

הטיפול אצלי אורך בדרך כלל כשעה וחצי ואני בעלת ניסיון של מעל לשש שנים.

הטיפולים והייעוצים שלי מתקיימים ביישוב כנרת והסביבה (ליד טבריה).

אתם מוזמנים להתקשר לטלפון המופיע כאן ולהתייעץ עימי בשיחת חינם.

טלפון:
072-2285835

קישור לאזור האישי שלי

נושאים קשורים: סיון גלעד, טיפולי הילינג בכנרת, הילינג, פסיכותרפיה, קרניו סקראל, דמיון מודרך, שיקום פגיעות ופציעות, לחץ, דיכאון, בעיות במצב המיני - סיון גלעד - טיפולי הילינג ופסיכותרפיה בכנרת והסביבה

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

949 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, לחץ, דיכאון, טראומות, קרניו סקראל, לחץ, חוסר ביטחון עצמי, שיקום פגיעות ופציעות, פסיכותרפיה, הילינג, פסיכותרפיה בחיפה, טיפולי הילינג בחיפה

תן ציון למאמר זה

0