מדורי תוכן

ראשי | מדריך המטפלים | שלומית רייזמן-ברהום

שלומית רייזמן-ברהום

כל המידע על שלומית רייזמן-ברהום. במאמר זה תקבלו את כל המידע שנחוץ על מנת לפנות לשלומית רייזמן-ברהום. לנוחיותכם, בהמשך העמוד תמצאו את כל הדרכים ליצירת קשר איתי וכמובן כיצד ניתן להתייעץ עימי - אתם מוזמנים לפנות אלי באמצעות הטלפון או באמצעות טופס משוב.

ID: 606281398 EX: 469


מטפלת בכירה ברפואה הודית – איורוודה.
רפואת האיורוודה מציעה מגוון רחב של טיפולים וכלים להחזרת האיזון והבריאות אל הגוף, ייעוץ והתאמת תזונה המותאמת אישית לאדם, ניקוי הגוף מרעלים וטיהור פנימי להתחדשות גופנית.

בעזרת האיור ודה ניתן להחזיר ולשמור על הבריאות, למנוע לטפל במחלות ובעיות שונות כגון: נשימה, כאבים, דלקות, השמנת יתר, עצירות, צרבות ובעיות עיכול נוספות, נשירת שיער, עייפות ובעיות שינה, כבדות וחוסר אנרגיה, הזעות יתר, גלי חום ועוד.

האיור וודה ממליצה לא להזניח הפרעות בעיכול כגון: עצירות, צרבות, גזים, הפרעות אלו נחשבות "קלות" אך עלולות להוביל בעתיד למחלות כרוניות קשות.

על שלומית רייזמן-ברהום
נשואה בשמחה רבה מזה 35 שנים ואם ל 3 בני-אדם נפלאים. הצורך העז בהעמקת המודעות ובהבנת השילוב המדהים של הגוף והנפש, הוביל את שלומית לקבוצות לימוד רוחניות ומעשיות שונות, ועם חברים - להקמת קיבוץ "נאות סמדר" שבערבה.

על רפואת האיורוודה:
רפואה זו מציעה מגוון רחב של טיפולים וכלים להחזרת האיזון והבריאות אל הגוף, ע"פ אבחון מעמיק, ניתן ייעוץ לאורח חיים ותזונה המותאמים אישית, ניקוי הגוף מרעלים וטיהור פנימי.

ניתן להזמין את שלומית להרצאות בנושא: רפואת האיור וודה, יוגה-תרפיה, איורוודה ויוגה,איורוודה ויוגה להיריון

דוגמאות לאסנות יוגה והשפעתן על הגוף:  עמידת כתפיים - "סרוואנגאסנה" טובה לטיפול בהיפותירואיד- ממריצה את הבלוטה, מומלץ יומיום למשך 3-5 דק'  X1-2 פע' ביום

חשוב להתייחס בזהירות ובהקשבה לגוף וליכולותיו, תוך כדי ביצוע התנוחות, לשים לב לא להגיע למצבים שיגרמו לכאב ולאי-נוחות.

טלפון:
072-2285411
לפרטים מלאים צרו קשר.

נושאים קשורים: שלומית רייזמן ברהום, טלפון, כתובת, המלצות, אתר, טיפול, יעוץ, איור וודה, איורודה, רפואה איורוודית, הודית, רפואה טבעית, צמחי מרפא - שלומית רייזמן-ברהום

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן

535 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תזונה נכונה, עצירות, עייפות, איור וודה, איורוודה, בעיות עור, נשירת שיער, צרבות, ניקוי רעלים, בעיות עיכול, גיל המעבר, שינה, שלומית רייזמן-ברהום, רפואת האיור וודה, רפואת האיורוודה, יוגה-תרפיה, אוסטיאופורוזיס, pms

תן ציון למאמר זה

5.00