מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם דותן

פירוש השם דותן

פירוש השם דותן פירוש השם דותן

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/ מקור השם: בכתיב חסר עיר למטה מנשה בדרום העמק הפורה נקרא על שמה, על אם הדרך מגלעד אל פני עמק יזרעאל (ברא' ל''ז  יז, מ''ב ו' יג).

יסודות הטבע בשם: ד- אש   ו- אדמה   ת- מים   ן- מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: ד'  ערך גימטרי: 4

מספר נומרולוגי: 1

קלף טארוט: מס' 3 – הקיסרית ( the empress )

משמעות אסטרולוגית: כוכב נוגה

צבע מקושר לכוכב: ירוק

קריסטלים המחזקים את תכונות המזל: קרניליאן, רודנייט, ספיר כחול, סלנייט.

תכונות וכישורים: 

בהשפעת האות הדומיננטית והמספר הנומרולוגי, הקשור גם הוא ליסוד האש, בשל היותו מזוהה עם מזל אריה, בן למשפחת מזלות האש אדם זה ניחן במצג אנרגטי, באישיות דינאמית ועצמאית, במהירות תגובה, אומץ לב, נכונות להתמודד עם בעיות ומאבקים בהתלהבות, בהתרגשות ובמידה של תזזיות. 

בהשראת נוגה, לאדם זה חוש מפותח לאסתטיקה, יופי ואומנות ויכולת לממש חוש זה. זהו אדם שאוהב לאהוב, שוחר שלום, מוסרי ודורש צדק, בעל כושר החלטה וכוח רצון, נוהג בנדיבות ובהגינות, ניחן בביטחון עצמי רב. יש ויראה את עצמו כמרכז היקום ויהיה סבור כי הכל חייבים לסור למרותו, תוך ניסיון לכפות את דעותיו על אחרים. 

במבנה הזוגי, זהו אדם משפחתי, קשור באהבה רבה לילדיו ולבן הזוג, בעל רצון עמוק להיות נחשק וצורך בשיתוף פעולה, זוגיות, אהבה והרמוניה. מבקש את היחסים האינטימיים, את מימוש המשיכה המינית ואף נוטה לדבקות רגשית. על פי רוב, קשרו הרגשי יבוטא במחוות ומעשים ופחות במילים. צפוי להיות הורה מסור אך מהטיפוס של הפוקד והמחנך. 

האות ד' מסמלת את הדלת- המעבר לעולם החומרי בו קיימים מושגים של עושר והצלחה, את היכולת לבחור בין חיי שפע שהם תולדה של פתיחת הדלת לבין חיי דלות שהן תולדה של סגירת הדלת. השפע והטוב מקורם בהבנה שיש מעבר לעולם החומרי גם עולם רוחני. 

הקלף מסמל את האישה השולטת באמצעות נשיותה, מיניותה ותכונותיה האימהיות. בכוחות אלה היא מביאה גם את השפע.

לאדם זה היכולת לשלב בין חומר לרוח בתוך המהות הנקבית שלו לשם מנהיגות. חולשותיו יתבטאו בנטייה להזדהות כמעט מוחלטת עם הזולת עד כדי אובדן ה"אני", בחוסר שקט ורוגע ובאי לקיחת אחריות. במגעיו עם הזולת הוא נתפס כאדם סמכותי ומנהיג, מושך אליו הרבה תשומת לב, הערצה אך לעיתים גם סלידה.  

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך? 
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית! 
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


5345 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

משמעות השם דותן, הכל על משמעות השם דותן, פרוש השם דותן, מקור השם דותן, פירוש שם דותן, השם דותן על פי הקבלה, מה פירוש השם דותן

תן ציון למאמר זה

5.00