מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם מור

פירוש השם מור

פירוש השם מור פירוש השם מור

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: מין שרף ריחני שהופק מעצים הגדלים בחצי האי ערב, שימש בושם יקר וקטורת "מקטרת מור ולבונה" (שה"ש ה' ה).

יסודות הטבע בשם: מ- מים ו- אדמה  ר- אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: מ' ערך גימטרי: 40.

מספר נומרולוגי: 3.

קלף טארוט: מס' 12- התלוי (the hanged man).

משמעות אסטרולוגית: יסוד המים, כוכב נפטון.

צבע מקושר לכוכב: אינדיגו (כחול-סגול).

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסטגארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.

תכונות וכישורים:

על היעדר יסוד האש בשם, מפצה המספר הנומרולוגי  המזוהה עם מזל קשת, הוא בן למשפחת מזלות האש. האות מ' מסמלת את יסוד המים: מצד אחד שואף לקבל ומצד שני להרוות ולהחיות. בקלף התלוי, פנוי אינן משקפות כאב וסבל. הוא קורן ומוקף בהילה זוהרת. זהו הקדוש המעונה המקריב עצמו למען אידיאלים נעלים.

בהשפעת המים, האות הדומיננטית והקלף, זהו אדם הנכון לקרבה עצמית, בעל צורך לוותר למען הזולת. שופע ורוצה לתת ולעזור, אך דרך פעולתו אינה בהכרח נראית לעין כי אם בהסתר, מתחת לפני השטח. כ -  "מים שקטים חודרים עמוק", העשייה והעזרה נעשים בשקט ובצניעות מתוך רצון לעזור ולהועיל גם לאחרים ולא מתוך רצון להצלחה עצמית בלבד. זהו אדם בעל אינטואיציה חזקה, יכולת נדירה לחוש ולהזדהות עם הזולת. מסור ומתמסר בכל ענייניו, נאמן וישר.

בהשפעת נפטון, הוא מחונן בנועם הליכות, בטוב לב, בנדיבות ונטייה לחיות בהרמוניה עם סביבתו. יש לו היכולת להתגמש ולהסתגל למצבים שונים כמו המים, המקבלים את צורת הכלי אליו הם מוחדרים. כמים, עשוי הוא להיות שלוו ורגוע כלפי חוץ אבל בפנים, מתחת לפני השטח, רוחש ומלא פעילות חיובית או שלילית. בהשפעת המספר הנומרולוגי זהו אדם רחב אופקים, אופטימי ובעל בטחון עצמי. הוא ניחן ביכולת להתבונן על החיים בראיה רחבה, ניחן ביכולת לקלוט ערכים מופשטים ולתרגמם למונחים מעשיים. בעל אינטליגנציה גבוהה, כשרון להדרכה ולהוראה וכישורי  יצירתיים יוצאי דופן, המבקשים למצוא את דרכם אל החוץ.

ביחסיו עם בני המין השני זקוק לגירויים שכליים קודם שיפנה לכיבושים פיסיים וגשמיים אולם משבחר בבן זוגו, יתגלה כיציב בקשר הזוגי, כאדם משפחתי הקשור באהבה רבה לילדיו ולבן זוגו. את ילדיו ישאף לחנך באווירה פתוחה וליבראלית. חולשותיו עשויות להתבטא, בין היתר בחוסר מנוחה, בקושי לזהות את רצונותיו, באי יציבות, בלבול ובנטייה לרחף ולא להיות כאן ועכשיו. היעדר השפעה של יסוד האש מעורר בו נטייה לפאסיביות ולאיטיות בתגובה ובביצוע. החוג החברתי החביב עליו יהא מורכב על פי רוב, מטיפוסים יצירתיים ואינטלקטואליים.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1481 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות, פרוש שם, מקור שמות, שם על פי הקבלה, שם המשפחה, מה פירוש השם, משמעות שמות קבלה, פירוש שמות לפי קבלה, מה משמעות השם, פירוש שמות לילדים, פרוש שמות לפי הקבלה, משמעות השם על פי הקבלה, שם לתינוקת, השם שלי, שמות לבנות קבלה, שמות לבנים מהתנך, מקור השם, מור, פירוש השם מור, משמעות השם מור, שמות ופירושם לפי הקבלה, שמות וקבלה, שמות טובים לפי הקבלה, שמות לבנות לפי הקבלה, שמות לבנות מהקבלה, שמות לבנים מהקבלה, שמות לבנים על פי הקבלה, שמות לבנות בערבית, שמות לבנות ומשמעותם, שמות לבנות ופרושם, שמות לבנות מהתורה, שמות לבנות מהתנ ך, שמות לבנות מהתנך, שמות לבנות נומרולוגיה, שמות לבנות עם משמעות, שמות לבנים, שמות לבנים ובנות, שמות לבנים ולבנות, שמות לבנים ומשמעותם, שמות לבנים ופירושם, שמות לבנים מהתורה, שמות לבנים מהתנ ך, שמות לבנים משמעות, שמות לבנים נומרולוגיה, שמות לבנים עם משמעות, שמות הצדיקים, שמות ומשמעויות, שמות ומשמעות, שמות ומשמעותם, שמות ומשמעותן, שמות ופירושים, שמות ופירושים לבנים, שמות ופירושם, שמות ופרושם, שמות חדשים לבנות, שמות חדשים לבנים, שמות חדשים לתינוקות, שמות טובים לבנות, שמות יהודיים, שמות יהודיים לבנות, שמות ילדים, שמות ילדים בנים, שמות ילדים ומשמעותם, שמות יפים, שמות יפים לבנות, שמות יפים לבנים, שמות יפים לילדים, שמות ישראלים, שמות כ, שמות לבן, שמות לבנות 2012, שמות לבנות באנגלית

תן ציון למאמר זה

5.00