מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם אביהו

פירוש השם אביהו

פירוש השם אביהו פירוש השם אביהו

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: מלך יהודה שמלך בירושלים שלוש שנים אחרי רחבעם אביו (דה"ב י"ב טז) והוא גם אביהו (שם י"ג כ) וגם אבים (מ"א י"ד  לא).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר ב- אדמה י- אדמה ה-אש ו- אדמה.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 6.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקשר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

ליסוד האדמה השפעה דומיננטית על אישיות אדם זה. בהשפעתו, זהו אדם שורשי, ארצי, עם נטייה חזקה יותר לעולם החומרי והחומרני על אף היות האות דומיננטית תורמת לו השפעות רוחניות. זהו אדם רציונאלי, בעל תפיסה אנליטית מדהימה, ראייה רחבה, המועד למהפכים בתחום הלוגי מחשבתי בשל השפעת אורנוס עליו. אדם זה יטה להעמיד כל דבר בסימן שאלה דבר אשר יעורר בו את הצורך לבדוק את חוקיות, הארגון והסדר של היקום, של טבעו.

השפעתו של אורנוס על השתנות מצבי רוחו ממותנת מאוד בזכות השפעת יסוד האדמה. זו, מאפשרת לו יציבות, עקביות התמדה, סבלנות ויכולת לקלוט את המציאות כמו שהיא, באובייקטיביות. ניכרת בו אהבתו לעזור לזולת, אינטואיציה ונטייה ללכת אחר רעיונות נעלים. האות א' מסמלת את יסוד האוויר הגבוה, שהוא יסוד רוחני מאוד השואף ללמוד ולהבין לעומק את המהות הרוחנית. הבעיה היא שהוא מבין רק מהויות רוחניות לוגיות מכיוון שיסוד האוויר הוא לוגי וכל ניסיון הבנה מתבצע באמצעות ניסיון להכניס את המהות הרוחנית של העולם לתוך היסודות הלוגיים. מכיוון שישנם דברים בעולם הרוחני שלא ניתן להסביר או להבין אותם לוגית אלא דרך חוויה קשה לו להתמודד עם מהויות אלו ולרוב נטייתו תהא לבטלן או להתעלם מהם.

בהשפעת המספר הנומרולוגי, אדם זה ניחן בטביעת עין חדה ליופי, אומנות ואסתטיקה. הוא בשלווה פנימית ובנטייה להרמוניה, בחוש מפותח לצדק אך בעבורו לא יצא מגדרו וישתדל להעביר את חייו בסביבה מרווחת ומשופעת בשכיות חמדה. זהו אדם יצרי, מיני וביתי, איש אוהב מאוד ובהיעדר השפעת מים, אינו רומנטי דיו ומעדיף לבטא את אהבתו וחיבתו במעשים ולא במילים. לאדם זה נטייה לביקורת שלילית, נטייה לראות רק את הדברים האפלים ולתת תשומת לב מועטה לדברים היפים של החיים. במגעיו עם הזולת, יטה להתנהג כילד, נתפס כמעניין ומצחיק אך לא מספיק יציב. אוהב הוא לשמח אנשים ולהרשים נשים או גברים, גם אם לא תמיד זה מצליח.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1309 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות, פרוש שם, מקור שמות, שם על פי הקבלה, שם המשפחה, מה פירוש השם, משמעות שמות קבלה, פירוש שמות לפי קבלה, מה משמעות השם, פירוש שמות לילדים, פרוש שמות לפי הקבלה, משמעות השם על פי הקבלה, שם לתינוקת, השם שלי, מקור השם, אביהו, פירוש השם אביהו, משמעות השם אביהו

תן ציון למאמר זה

5.00