מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם איתי

פירוש השם איתי

פירוש השם איתי פירוש השם איתי

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: מגיבורי דוד (דה"א י"א לא).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  י-  אדמה  ת- אדמה  י- אדמה.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 7.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

האות א' מסמלת את יסוד האוויר הגבוה שהוא יסוד רוחני מאוד, בשילוב הימצאו של יסוד האוויר בשם מודגשת נטייתו של אדם זה ללמוד ולהבין לעומקם של דברים. הוא בעל תפיסה אנליטית מדהימה, זקוק למרחב פעולה מלא, יצירתי, בעל ראייה רחבה, יוזמה ויכולת להגיע לאיזון בכל התחומים.

אורנוס הוא כוכב המסמל מהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי. אדם זה יחפש תמיד הסיבה למהפך שהופיע בחייו. השפעת המס' הנומרולוגי מחזקת אצלו את הרצון להתעלות מעל הגשמי- חומרני ובכך מאזנת את ההשפעה העצומה של יסוד האדמה באופיו. אדם זה אוהב לעזור לזולת ומסוגל להרגיש ולהזדהות עם זולתו. אוהב הוא את מנעמי החיים, את החומר והחומריות. זהו אדם מעשי, מחושב ושקול.

בהשפעת אורנוס המנער את האדם ומוביל אותו לקיצוניות, יטה אדם זה לחוות מצבי רוח הנעים מהתרוממות נפש לדיכאון, מהתלהבות לאכזבה. מעברים וניגודים אלה עשויים להוביל אותו לחוסר יציבות, בעיקר כשאינו מודע לכך.

קלף השוטה מסמל מצב בו כל האפשרויות פתוחות. אדם זה, כשוטה הנושא בתוכו תמימות הילדים, את האמון הטהור מסוגלת הוא בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה ומתוך פתיחות וקבלה מלאים.  

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1830 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, בחירת שם, החלפת שם, הוספת שם, בחירת שמות, משמעות השם, התאמת שמות, בדיקת שמות, בחירת שם לתינוק, פירוש השם, מקור השמות, פרוש שם, מקור שמות, שם על פי הקבלה, שם המשפחה, מה פירוש השם, משמעות שמות קבלה, פירוש שמות לפי קבלה, מה משמעות השם, פירוש שמות לילדים, פרוש שמות לפי הקבלה, משמעות השם על פי הקבלה, שם לתינוקת, השם שלי, בחירת שם לתינוקת, מקור השם, פירוש השם איתי, משמעות השם איתי, איתי, בחירת שם לפי הקבלה, בחירת שמות לפי הקבלה, בחירת שם לפי נומרולוגיה, בחירת שם לתינוק נומרולוגיה, התאמת מזלות לפי שם, אינדקס שמות משפחה, בדיקת שם, בחירת שם לבן, בחירת שם לבת, בחירת שם לחברה, בחירת שם לילד, בחירת שם לעסק, בחירת שם לפי תאריך לידה, בחירת שם לתינוק לפי הקבלה, בחירת שם משפחה, בחירת שמות לתינוקות, גימטריה שמות, הוספת שם משפחה, החלפת שם משפחה, החלפת שם פרטי, השם אריאל, השם ליאור, השם ליאן, השם מאי, השמות, השמות הכי נפוצים, התאמה בין שמות, התאמה בין שמות בני זוג, התאמה זוגית בין שמות, התאמה זוגית לפי שמות, התאמה לפי שם, התאמה לפי שמות, התאמה לפי שמות ותאריכי לידה, התאמה על פי שם, התאמת זוגיות לפי שם, התאמת זוגיות לפי שמות, התאמת שמות בזוגיות, התאמת שמות בין בני זוג, התאמת שמות זוגיות, זולו שמות, זולו שמות משפחה, חומש שמות, חיפוש שם, מאגר שמות, מאגר שמות לבנות, מאגר שמות לבנים, מאגר שמות לתינוקות

תן ציון למאמר זה

3.00