מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם אפרת

פירוש השם אפרת

פירוש השם אפרת פירוש השם אפרת

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם:
1. שם נרדף לארץ אפרים.
2. כינוי של בית לחם ביהודה "בדרך אפרת היא בית לחם" (ברא' מ"ח ז).
3. אשת כלב בן חצרון (דה"א ב' יט).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר פ-אדמה/אוויר ר-אוויר ת-מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 6.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה  (The Fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

בהשפעת האוויר הכה דומיננטי בשם אדם זה, זוהי נשמה חושבת, הוגה, יוצרת ובעל כישורים תקשורתיים מפותחים. כשרון להדרכה, הוראה והבעה מילולית טובה והם חלק מסגולותיה. אדם זה ניחן בטביעת עין חדה ליופי, אומנות ואסתטיקה ובנטייה ליצירה. 

בהשפעת אורנוס, הוא מועד למהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי. אין הוא מסתפק בחוויות השינוי אלא חוקר ומחפש את מקור הסיבה לשינוי. לרוב לא ינסה לחפש סיבות רוחניות בלתי רציונאליות שגרמו לשינוי ועל כן עלול לפספס את המהות מכיוון שאם הגורם לשינוי נעוץ בסיבות שאינן לוגיות, לא יבינן ויחזור על אותן שגיאות העבר, אלה שהביאו לשינוי בחייו. על אדם זה להיפתח לגישות נוספות מלבד הגישה הלוגית על מנת שלא לשוב על דפוסי העבר. כאוויר הנע מהר, גם אדם זה נוטה לתנועה וניידות, מחבב את הטיולים, הנסיעות וההרפתקאות.

כאוויר הנע מהר גם מצבי רוחו משתנים תדירות וגורמים לו לחוסר יציבות, בלבול ואי וודאות. יש בו באדם זה פתיחות רבה, נכונות לעזור לזולת, אינטואיציה, נטייה ללכת אחר רעיונות נעלים ותמימות ילדותית המאפשרת לו לנוע קדימה מתוך אמון מוחלט בקול הפנימי. זהו אדם חם, אוהב, רגיש ונדיב. אוהב בית, רומנטי מאוד, יישאף לשקט והרמוניה ביחסיו עם בן הזוג ובכלל עם סובביו. חווה קושי אובייקטיבי לשוחח על דברים אישיים, אינטימיים ורגשיים. צפוי להיות הורה גמיש וותרן, בעל ראייה רחבה.

בהשפעת המספר הנומרולוגי הוא אינו מתיימר לתקן את העולם ומדיף להעביר את חייו בהנאה ובנעימות, אינו אגואיסט, אך לא יצא מגדרו כדי לגרום נחת לאחרים, שואף לרצות את סובביו ולהתחבב על כל רואהו-דבר אשר גורם לו לא פעם להססנות ולחשש מפני פעולה. זהו אדם המקרין אנרגיה חמימה, סימפטית ואוהדת לזולת ובחברה אכן, הוא אהוב מאוד והכול נוטים לעזור לו.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1589 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות, פרוש שם, מקור שמות, שם על פי הקבלה, שם המשפחה, מה פירוש השם, משמעות שמות קבלה, פירוש שמות לפי קבלה, מה משמעות השם, פירוש שמות לילדים, פרוש שמות לפי הקבלה, משמעות השם על פי הקבלה, שם לתינוקת, השם שלי, מקור השם, פירוש השם אפרת, משמעות השם אפרת, אפרת, שמות ופירושם לפי הקבלה, שמות וקבלה, שמות טובים לפי הקבלה, שמות הצדיקים, שמות ומשמעויות, שמות ומשמעות, שמות ומשמעותם, שמות ומשמעותן, שמות ופירושים, שמות ופירושים לבנים, שמות ופירושם, שמות ופרושם, שמות חדשים לבנות, שמות חדשים לבנים, שמות חדשים לתינוקות, שמות טובים לבנות, שמות יהודיים, שמות יהודיים לבנות, שמות ילדים, שמות ילדים בנים, שמות ילדים ומשמעותם, שמות יפים, שמות יפים לבנות, שמות יפים לבנים, שמות יפים לילדים, שמות ישראלים, שמות כ, שמות לבן, שמות לבנות 2012, שמות לבנות באנגלית

תן ציון למאמר זה

0