מדורי תוכן

ראשי | משמעות השם | פירוש השם ארז

פירוש השם ארז

פירוש השם ארז פירוש השם ארז

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: עץ מחט השייך למשפחת האורניים, עץ גדול וחסון הגדל בלבנון. "עץ ארז" (במד' י"ט ו).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר ר- אוויר ז-אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 1.

קלף טארוט: מס' 0 – השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים מחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

יסוד האוויר שולט בשם זה וכך גם באופיו של אדם זה. יסוד האוויר מסמל איזון, אנרגיה יצירתית , שכל, חשיבה, תקשורת, פריצה רוחנית ויצירה. אדם זה רוחני מאוד ושואף ללמוד ולהבין לעומק את המהות הרוחנית של העולם כולו.

כאוויר, אדם זה הנו לוגי, מבין רק מהויות רוחניות לוגיות ולכן מנסה להכניס את המהות הרוחנית של העולם לתוך יסודות לוגיים כגון פילוסופיה אקדמאיות שונות. הוא חוה קושי רב להתמודד עם מהויות רוחניות שלא ניתן להסביר או להבין אותם לוגית, ולרוב הנטייה שלו תהא לבטל או להתעלם מהן. כתוצאה מכך, ראייתו והבנתו חלקיות והוא נוטה ללכת בדרכים שגויות. האוויר מבטא את עולם השכל, הרוח והמחשבה. בהשפעתו המוחלטת של יסוד זה אדם זה בעל החשיבה קולחת, מהיר מחשבה,מעניין מאוד וחכם. אוהב שינויים, אתגרים וטיולים. הוא בעל תפיסה אנליטית מדהימה, אינטלקט מפותח ותקשורתי מאוד. ידע עיוני וקריאה יהיו בין תחביביו העיקריים.

כאוויר הנמצא בהשתנות מתמדת גם אדם זה סובל מחוסר יציבות הנובעת ממצבי רוח הנעים מהתרוממות הנפש לדיכאון, מהתלהבות לאכזבה. כאוויר המהיר, כך גם לו אין סבלנות רבה, אם רוצים לפנות אליו, שורה תחתונה תספיק- את הפרטים הוא כבר יודע לבד!!! 

היעדר יסוד האש מפוצה במעט על ידי המס' הנומרולוגי אשר מזוהה עם מזל אריה וכוכב השמש. בהשפעתם נוטה הוא להיות אדם בעל אופי חזק,המקרין עוצמה ובטחון על הסובבים אותו. במערכות יחסים הוא מבסס את קשריו על חום, כנות ונאמנות. ביטויים של אהבה,רגש,מרץ, התלהבות אינם שגורים בהווייתו. נוטה לחוסר יציבות באהבה ודי רחוק מרומנטיקה. הוא זקוק למרחב פעולה מלא, בעל ראייה רחבה, אוהב לעזור לזולת, ממציאן ובעל יוזמה.

קלף השוטה מצביע על מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חוסם ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. אדם זה, כשוטה הנושא בתוכו את התמימות של הילדים, את האמון הטהור שלו, מסוגל בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה ומתוך פתיחות וקבלה מלאים. 

היעדר יסודות המים והאדמה וכל צורה אחרת של ייצוגם, מדגיש את חולשותיו בתחום עולם הרגש. חיבורו של אדם זה אל הסובב אותו ואל עצמו מתרחש באמצעות הערוץ השכלי ולא הרגשי. מעמקי עולם הנפש אינם מעניינו והוא עסוק  בעיקר בהימצאות במרחב האווירי של הלוגיקה. היעדר יסוד האדמה שהיא הקוטבית לאוויר מדגישה את היותו יותר מרחף בעולמות גבוהים ופחות קשור ומחובר לחומר ולארציות.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1356 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

נומרולוגיה, משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות, פרוש שם, מקור שמות, שם על פי הקבלה, שם המשפחה, מה פירוש השם, משמעות שמות קבלה, פירוש שמות לפי קבלה, מה משמעות השם, פירוש שמות לילדים, פרוש שמות לפי הקבלה, משמעות השם על פי הקבלה, שם לתינוקת, השם שלי, מקור השם, פירוש השם ארז, משמעות השם ארז, ארז

תן ציון למאמר זה

5.00