מדורי תוכן

ראשי | ספרי בריאות, רוחניות, מיסטיקה והעצמה | ספרי מיסטיקה | הספר שיפור היכולת העל חושית ותקשור

הספר שיפור היכולת העל חושית ותקשור

הספר שיפור היכולת העל חושית ותקשור הספר שיפור היכולת העל חושית ותקשור

בספר זה מגיש המחבר זיו מאיר גישות ותרגילים שונים לפיתוח היכולת העל חושית ולתקשור.בספר זה מגיש המחבר זיו מאיר גישות ותרגילים שונים לפיתוח היכולת העל חושית ולתקשור.

כן הוא סוקר בקצרה את ההיבט הפסיכולוגי לתקשור בכלל. בספר תרגילים לפיתוח העין השלישית, לקריאת מחשבות להשפעה על אדם אחר, להתחברות למדריכים, לתקשור עצמי ולאחרים, כיצד להיות מדיום ולתקשר עם רוחות ועוד, ועוד... 

בספר תמצאו תשובות לשאלות רבות כגון: האם כל אחד יכול לתקשר? כיצד לשפר את התפיסה והיכולות העל חושיות? כיצד ניתן להשפיע על אדם אחר?... מי הם המדריכים שלנו וכיצד להבדיל בין מדריך אמיתי למתחזה?

זיו מאיר, בעל רקע תיאורטי ומעשי רחב בתחום הפראפסיכולוגיה ומשמש כמרצה, מגיש לנו ספר זה מתוך הניסיון הרחב והידע הרב שצבר במהלך השנים, תוך תקווה כי ישמשו כעזר רב למטפלים השונים ולמתעניינים בתחום.

על המחבר: 

ד"ר זיו מאיר פרפסיכולוג, יליד ירושלים, בעל רקע תיאורטי ומעשי רחב ביותר בתחום הפרפסיכולוגיה.

משמש כראש החוג לפסיכותרפיה במכללת ברק בירושלים ומרצה במקומות שונים בתחומים כגון: פרפסיכולוגיה, פסיכותרפיה, פירוש חלומות, שחזור גלגולים, שיטות טיפול אנרגטיות...המחבר הוא בנוסף נטורופת ומשמש כראש ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי הוליסטיות.

לפרטים נוספים ורכישת הספר לחצו כאן   

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1291 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, הספר שיפור היכולת העל חושית ותקשור, שיפור היכולת העל חושית, תרגילים לפיתוח העין השלישית, תקשור עצמי, זפרי מיסטיקה, דר זיו מאיר, זיו מאיר

תן ציון למאמר זה

5.00