מדורי תוכן

הספר פריסת קלפי הטארוט

הספר פריסת קלפי הטארוט הספר פריסת קלפי הטארוט

בספר פריסת קלפי הטארוט תמצאו עשרות מערכים כאלה, המותאמים לנושאים שונים, החל מזוגיות, עבודה, מערכות יחסים אישיות, התפתחות אישית אסטרולוגיות, בריאות ועוד.הספר פריסת קלפי הטארוט - מחברת אילנה הראל
קלפי הטארוט הם סמלים חזותיים שהשפעתם על התודעה ועל ההכרה היא חזקה. התדר האנרגטי של הצורות, הצבעים, הפרופורציות והפרטים שמופיעים בהם אינם משאירים אותנו אדישים.

קלפי הטארוט מכילים סמלים עתיקים שמקורם במגוון רחב של תרבויות עתיקות, החל במצרים הקדומה וכלה באלמנטים קבליים.

בקלפי הטארוט אנו נעזרים כדי לקבל עזרה בפתרון בעיות רגשיות, כלכליות ואתיות  וכדי לדעת על מניעים נסתרים של מעשנו והסיבות העמוקות של הלבטים אן הבלבול בו אנו שרויים.

כשאנו שואלים את הקלפים שאלה ומבקשים לדעת את התשובה אנו נעזרים בתהליך מובנה שמותאם לאופי השאלה או המידע הדרוש לנו... תהליך זה נקרא "פריסת קלפים". פריסת קלפי הטארוט היא סידור מערך קלפים בצורה קבועה מראש.

בספר זה תמצאו עשרות מערכים כאלה, המותאמים לנושאים שונים, החל מזוגיות, עבודה, מערכות יחסים אישיות, התפתחות אישית אסטרולוגיות, בריאות ועוד. הפריסה היא בעלת מתכונת קבועה וספציפית המותאמת לסוג השאלה. לאותו הקלף יכולות להיות משמעויות שונות בפריסות שונות ואף באותה פריסה,  בהתאם למקומו ולקלפים השכנים לו.

לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1368 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

טארוט, פריסת קלפים, אילנה הראל, מיסטיקה, ספרי טארוט, הספר פריסת קלפי הטארוט, פריסת קלפי הטארוט, טארוט ומיסטיקה

תן ציון למאמר זה

5.00