מדורי תוכן

ראשי | ספרי בריאות, רוחניות, מיסטיקה והעצמה | ספרי מיסטיקה | ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט

ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט

ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט

זהו הספר המעמיק ביותר שנכתב בשפה העברית על קלפי הטארוט, ספר ה"מעלה רמה" את העיסוק והדיון בקלפים, שהפך כה פופולרי לאחרונה.אילנה הראל, בוגרת החוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב ובוגרת החוגים לספרות ולחינוך באוניברסיטת חיפה, הקדישה את השנים האחרונות למחקר מקיף בתחום המרתק של קלפי הטארוט. מחקר זה התגבש לידי ספר, "עולם הסמלים של קלפי הטארוט", המביא בפירוט רב את המשמעויות הגלויות והנסתרות של הסמלים המופיעים ב-78 קלפי הטארוט.

ההקדמה הרחה מניחה את היסוד לתיאורים המפורטים המובאים בספר: דמויות, עולם בעלי החיים ועולם הצומח, קוסמולוגיה, נופי טבע, חפצים, ארכיטקטורה... כל פרט ופרט בקלפי הטארוט נבחן בצורה יסודית, מבחינה סימבולית, מיתולוגית וגרפית.

זהו הספר המעמיק ביותר שנכתב בשפה העברית על קלפי הטארוט, ספר ה"מעלה רמה" את העיסוק והדיון בקלפים, שהפך כה פופולרי לאחרונה.

תמונות של קלפי הטארוט מלוות את הכתוב בכל פרקי הספר. בנוסף, מובאות התמונות צבע של 78 הקלפים.


לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


823 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ספרי מיסטיקה, קריאה בקפה, קוראת בקפה, קורא בקפה, ניבוי עתידות, חיזוי עתידות, חיזוי עתיד, חיזוי העתיד, ספר עולם הסמלים של קלפי הטארוט, קוראים בקפה, קריאת העתיד, פותח בקלפים, פותחת בקלפים, פותחת בקפה, פתיחה בקפה, פתיחת מזל, פתיחת מזל לפרנסה, קורא מחשבות, קורא עתידות, קוראת בקפה יפו, קורס קריאה בקפה, קריאה בקפה סמלים, קריאת עתידות, רואה עתידות, גילוי עתיד, גילוי עתידות, גילוי עתידות באינטרנט, חיזוי עתידות און ליין

תן ציון למאמר זה

5.00