מדורי תוכן

ראשי | ספרי בריאות, רוחניות, מיסטיקה והעצמה | ספרי מיסטיקה | ספר אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

ספר אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

ספר אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים ספר אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

ספר זה מציע שיטה מעשית ויישומית לפיתוח המודעות העצמית ולהאצת הצמיחה הרוחנית באמצעות שילוב עקרונות האסטרולוגיה, הטארוט ועץ החיים של הקבלה האוניברסלית. 

כל אחת מהשיטות הללו משמשת כמראה לשיטה האחרת, וכולן יחד מציבות מולכם מראות נאמנות לשיפור ולתיקון כל רובדי החיים שלכם : הפיזי, השכלי והרוחני.

 

במהלך המסע העיוני והחוויתי לאורך פרקי הספר, תוכלו לצאת עם "השוטה" למסע היכרות עם הארכיטיפים, הדמויות הפנימיות האוניברסליות הטבעות בנפשנו ומניעות אותנו; תבינו מהו התיקון הרוחני של כל מזל; תלמדו פריסות קלפים ייחודיות על פי עץ החיים; תקבלו מסרים ותובנות שיקדמו אתכם במסע ההגשמה העצמית שלכם; תוזמנו לנוע בנתיבי עץ החיים, להיכנס להיכלות של ארבעת העולמות ולעשות מדיטציות על עשר ספירות ועל אותיות ה- א"ב כדי להתחבר לאור, לחזק את העוצמה הפנימית, למשוך את השפע האינסופי אל חייכם ולהרעיף אותו גם על אחרים.

רות אהרוני אסטרולוגית, מאמנת אישית ומטפלת הוליסטית בעזרת נל"פ, דמיון מודרך, קלפים, שחזור גלגולים, תיקון קרמה, עץ החיים, יוגה, ריברסינג, אסטרו קוצ'ינג- שילוב אימון אישי ואסטרולוגיה. מנחה יחידים וקבוצות לשינוי חיובי וליצירת מציאות רצויה.
מחברת ספרים להעצמה אישית ולצמחיה רוחנית וספרי ילדים- לגוף ולרוח:
"תקשור בעשרה שיעורים"- מדיטציות לאיזון גוף- נפש ולהתחברות עם מדריכי הנשמה
"השמים יכולים לענות"- אסטרולוגיה הוררית- תשובות לשאלות בכל נושא ועניין
"הקשר הקרמי"- אסטרולוגיה קרמתית ומערכות יחסים על רקע גלגולים קודמים
"חרבות או גביעים"- קריאה בקלפי טארוט לשיפור מערכות יחסים בכל תחום
"יוגה לי ולך לגיל הרך"- יוגה בתמונות וחרוזים לילדים. הוראות להורים, גננות ומורים
"מישהו צריך לפתוח חלון"- מסע מופלא של ילד וסבא לחיפוש האור. לילדים ולגדולים


עוד מידע על ספר אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


695 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דמיון מודרך, ניתוח מפה אסטרולוגית, ספרי מיסטיקה, שחזור גלגולים, מזלות אסטרולוגים, ניתוח אסטרולוגי, אסטרולוג, אסטרולוגיה ומזלות, אסטרולוגיה וקבלה, מפת לידה אסטרולוגית, לימודי אסטרולוגיה, מזלות אסטרולוגיים, ספר אסטרולוגיה טארוט ועץ החיים, לימוד אסטרולוגיה, ללמוד אסטרולוגיה, מזל שור אסטרולוגיה, מזלות אסטרולוגיה, מזלות אסטרולוגיה יומית, מחשבון אסטרולוגיה, מיסטיקה אסטרולוגיה, מיסטיקה ואסטרולוגיה, מפת אסטרולוגיה, מפת אסטרולוגית חינם, מפת כוכבים אסטרולוגיה, ניו אייג אסטרולוגיה, ניתוח מפה אסטרולוגית חינם, נענע אסטרולוגיה, נענע אסטרולוגיה יומית, ספר אסטרולוגיה אישי, ספרי אסטרולוגיה, פורום אסטרולוגיה, קבלה ואסטרולוגיה בחינם, קורס אסטרולוגיה, רקיע אסטרולוגיה, תוכנות אסטרולוגיה

תן ציון למאמר זה

5.00