מדורי תוכן

ספר הילה צבע הילינג

ספר הילה צבע הילינג ספר הילה צבע הילינג

בספר עב כרס זה תמצאו את כל מה שצריך לדעת על הילה, צ'אקרות, צבעים, הקרנת צבעים, קרן אור - צבע, טיפוסי צבע, אנרגיות צד ימין וצד שמאל, ראיית הילה, מדיטציה, ניקוי הילהכיום, בתחילת המילניום השלישי, כל אדם מודע לכך שיש לו הילה (אאורה), ובהילה זו יש צ'אקרות בצבעים שונים. העובדה כי ניתן להשפיע על הילה זו באמצעות צבעים - ריפוי בצבע - ידועה ומוכרת לכל. ואת היותו של ההילינג - הריפוי האלטרנטיבי - יעיל ושימושי. מקבלת אפילו  הרפואה של ימינו כמובן מאליו.. 

בספר עב כרס זה תמצאו את כל מה שצריך לדעת על הילה, צ'אקרות, צבעים, הקרנת צבעים, קרן אור - צבע, טיפוסי צבע, אנרגיות צד ימין וצד שמאל, ראיית הילה, מדיטציה, ניקוי הילה בעזרת קטורת... עשרות נושאים המוגשים באופן המובן לכל קורא ומהווים מדריך שימושי לכל.

* הילה.
* צ'אקרות.
* צבעים.
* הקרנת צבעים.
* קרן אור - צבע.
* טיפוסי צבע.
* אנרגיות צד ימין וצד שמאל.
* מדיטציה.
* ניקוי הילה בעזרת קטורת...
* עשרות נושאים המוגשים באופן המובן לכל קורא ומהווים מדריך שימושי לכל.

עוד מידע על ספר הילה צבע הילינג

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1100 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ספרות רוחנית, ספר הילה צבע הילינג, ספרי רוחניות, הילר, טיפול בהילינג, תטא הילינג, הילרית, טיהור אנרגטי, ריפוי אנרגטי, הילינג אנרגטי, הילינג דאנס, הילינג יהודי, הילינג לימודים, הילינג מטפלים, הילינג קבלי, הילרים, וורטקס הילינג, טטה הילינג, לימודי הילינג, מהו הילינג, סדנת הילינג, פורום תטא הילינג, קורס הילינג, קורס תטא הילינג, תטא, תטא הילינג ספר, גלי תטא, טיפול אנרגטי

תן ציון למאמר זה

0