מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2018 | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל תאומים

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל תאומים

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל תאומים הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל תאומיםתחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל תאומים
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול: אל תתביישו לייחצן את עצמכם בעזרת ה – לוק המדהים שהתלבש עליכם בימים אלה. הכי טוב בשבילכם זה לדפוק פוזה סטייליסטית לטובת אירוע חברתי. נופלת עליכם הצעה רומנטית שתופסת אתכם לא מוכנים. בתור תאומים אמיתיים אפשר לסמוך עליכם שתתאוששו במהירות ותגיבו כמו שאתם יודעים. מסתובבים סודות שקשורים למישהו שכל הזמן בלב שלכם. אם איזשהו רכלן בא אליכם בשביל ללכלך עליו, אתם לא ממש חייבים להאמין לו. אם אתם מוטרפים בגלל סיפור אהבה אז כדאי שתתייעצו עם מישהו. אתם נורא רוצים לדעת מה הולך בצד השני רק שלא נעים לכם לברר. מישהו רומז שיש לו מה להגיד לכם אבל שהוא פוחד שתפדחו אותו. גם אם אתם חושבים שהוא טועה, כדאי שתנסו להבין את הקטע שלו.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: אתם מקבלים הצעה שקשה לכם לוותר עליה. יש מצב שזה יגרום לבלגאן קטן עם מישהו מהחברים, אבל הוא יצטרך להתחשב ברגשות שלכם. הכוכבים משחררים אתכם מכל מיני דאגות ושטויות שהטריפו לכם את הראש. זורמת אליכם אחלה תקופה עם אנרגיות של מזל והצלחה. צפויה לכם שיחה מרתקת עם מישהו שהייתם בטוחים שהוא מקנא בכם. גם אם פעם זה היה קצת נכון, אז יש מצב שזה עבר לו. היכרות שבאה לכם בספונטאניות, מחברת אתכם עם מישהו מדהים. מתחילים להתגלגל רמזים שיש בהם הרבה יותר ממה שנדמה ממבט ראשון. צפויים לכם בילויים מדהימים עם מישהו שיש לו 'מועדון' של מחזרים. זה אחלה טיימינג בשביל לבדוק איתו מה בדיוק הכוונות שלו כלפיכם.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: יש מצב שאתם קצת מוטרפים בגלל קשר שלא ממש ברור לאן הוא זורם. הכי טוב שתבדקו עם עצמכם אם בא לכם על רומן או על סתם ידידות. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם כדאי שתשמרו לעצמכם את הסודות שלכם. שום דבר טוב לא ייצא לכם אם הם יגיעו אל האוזניים הלא נכונות. דווקא מישהו שבכלל לא חלמתם עליו זורק לכם מילים עם מסרים רומנטיים. תצטרכו להחליט מה לעשות איתו בשביל לא להישאר במצב מבולבל. אתם מנסים להבין את הראש של מישהו חמוד אבל מרחף. אם זה ממש חשוב לכם, כדאי שתדברו עם מישהו שמכיר אותו כבר המון זמן. יש מצב שאתם מתלבטים בין שני מחזרים שדלוקים עליכם. זה סבבה שאתם משתפים אנשים בהתלבטויות שלכם אבל יכול להיות שיש לכם יותר מדי יועצים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1416 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, הורוסקופ אהבה, הורוסקופ צעירים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0