מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2018 | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל אריה

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל אריה

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל אריה הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל אריהתחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל אריה
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול:
אם בראש שלכם לצאת גדולים מהחיים, אז הטיפ שלכם הוא ש....לפעמים צריכים להתחייב גם אם חוששים מפני האהבה. ככה זה. הפופולאריות שאתם זוכים לה מאפשרת לכם לעזור לידיד שלא מצליח להשתלב. אתם לא שוכחים את הרגעים היפים שהיו לכם איתו. צצות לכם אחלה הזדמנויות לעשות כסף בשעות הפנאי. כדאי לכם ללכת עליהן עם חברים ולהתייעץ עם קרובי משפחה. אחלה קטעים צפויים לכם במקומות שבכלל לא היו בתוכניות שלכם. איך שזה נראה, גם היכרויות מוטרפות מסדרות לכם את הראש. בלגאנים שבלמו אתכם מושלכים לפח, ואתם מתחברים עם אלה שעד עכשיו נשמר מרחק ביניכם. מדהים איך שדברים משתנים ומתהפכים. אתם מוזמנים להמון אירועים ומפגשים. זה אחלה, אבל בשביל שלא תבזבזו זמן כדאי לברר מראש במה בדיוק מדובר.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: צפוי לכם דיבור רומנטי עם מישהו מבני המין השני שמתנדב לעזור לכם. נראה שחוץ מהתנדבות יש לו גם כוונות רגשיות. הולכת ומתגבשת חברת-בילויים חדשה שתטריף לכם את שעות הפנאי. במקביל, צפויות הזמנות לאירועים שאיכשהו קשורים אל תחומי התעניינותכם. אתם לא ממש מופתעים כאשר מגיעים אליכם מחזרים מדהימים שגם הם, כמוכם, מחפשים את הרצוי ולא מוכנים להתפשר עם המצוי. האנרגיות של הכוכבים צובעות את ההזדמנויות בגוונים מוטרפים ומהממים, ומעניקות לכם הצלחות עם אנשים ועם אירועים לא שגרתיים. צפויות הכרויות עם אנשים בעלי ראש פתוח וים של בילויים מחשמלים. הצעות וחיזורים יועברו אליכם בדרכים סודיות ומסתוריות. אחלה אנרגיות ממשיכות לזרום אל הקטעים הרומנטיים שלכם: אתם מנפנפים מחזרים שאחרים היו שמחים לצאת איתם.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: צפוי לכם קליק רומנטי עם מישהו שהיחסים שלכם איתו זרמו ברמה של ידידות בלבד: יש מצב שהצחוקים איתו עשו לכם את זה. אם תצליחו להתגבר על מחסומי הבושה והפחד מפדיחות -  צפויים לכם בני זוג מקסימים, תקשורתיים, חברותיים ורומנטיים. החיים החברתיים שלכם סוערים וגועשים. ועכשיו, הפתעה! בתקופה זו קיימת הזדמנות רומנטית נדירה עם מישהו מאוד מושך, השייך אף הוא למזלות האש שהם טלה, קשת ואריה כמוכם. טיפוסים הנחשבים למה-זה מקובלים, עומדים בתור כדי לקבל מכם חיוך. קחו בקלות את אלה שמקנאים בכם. אתם שומעים סודות שמקפיצים לכם את האוזניים. מחזרים מדהימים משתפים אתכם בחוויותיהם, תרגישו נוח לתפוס טרמפ על הצלחתם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1418 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, הורוסקופ אהבה, הורוסקופ צעירים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0