מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2018 | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל עקרב

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל עקרב

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל עקרב הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל עקרב

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל עקרבתחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל עקרב|
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול: אין לכם מה לפחוד מפדיחות שקשורות למישהו שאתם דלוקים עליו, אבל בשביל להיות בטוחים כדאי לכם לשלוח רק רמזים ולא מילים מפורשות. הנומרולוגיה מביאה לכם קטעים לכם עם כל אלה שחיבור האותיות של השם שלהם או המספרים של תאריך הלידה שלהם, מסתכמים במספר 8 שנחשב למספר מסתורי. מצליח לכם קטע רומנטי שלא ממש היו לכם תקוות לגביו. פתאום מתברר לכם שהצד השני דלוק עליכם לא פחות ממה שאתם דלוקים עליו. אתם שופכים את הלב בפני מישהו שמבין בדיוק את מה שעובר עליכם. אל תשכחו לבקש ממנו שהדברים שאתם מספרים לו יישארו ביניכם. צפויה לכם אחלה תקופה בה מסתדרים לכם כל מיני בלגאנים שלא ממש תרמו לכם. כשאתם מסתכלים לאחור אתם קולטים שיש מצב שסתם הדאגתם את עצמכם.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: מישהו רומז לכם שהוא רוצה לדעת מה אתם חושבים עליו ומה אתם מרגישים כלפיו. הכוכבים מראים שיכול לצאת מזה קטע רומנטי. אתם לא מאמינים שזה קורה לכם אבל פתאום מתברר שמישהו מהעבר לא שכח אתכם ופתאום הוא מופיע או שולח מסר. יש לכם הרבה חומר למחשבה. צפוי לכם אירוע חברתי שפתאום אתם שמים לב למישהו שכל הזמן מסתובב סביבכם כאילו סתם במקרה, אבל זה אומר שהוא רוצה להגיד לכם משהו. יש מצב שפתאום נדלקתם על מישהו שיש לכם איתו דיבור באותו ראש. סבבה לגמרי רק שלפני הכל ייתכן שאתם צריכים לסגור קטע אחר שעלול להפריע. צפוי לכם קטע מדהים שמחזיר אתכם אל אירוע שהתרחש לפני זמן רב. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם אל תהססו לשחזר את מה שהיה.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: מישהו רוצה לחשוף בפניכם את הרגשות שיש לו כלפיכם, רק שהוא רוצה לעשות את זה בפרטיות ובארבע עיניים. תצטרכו ליצור מצב שייתן לו את ההזדמנות. יש מישהו שנורא רוצה לרכל איתכם על מישהו אחר שכבר אין לכם יחסים איתו. כדאי שתגידו רק דברים טובים מפני שהקשר ההוא עשוי להתחדש. אתם מקבלים בשורות טובות שקשורות למישהו שאתם מעריצים ואוהבים. יש מצב שממש בקרוב תוכלו לחגוג איתו אירוע או איזושהי שמחה גדולה. הקטעים הרומנטיים מסתדרים לכם הרבה יותר טוב ממה שחשבתם. זו בשורה ממש טובה בעיקר בשביל אלה מביניכם שסבלו מביטחון עצמי על הפנים. הראש הכיפי שלכם לוקח אתכם אל קשר שלא כולם מבינים מאיפה הוא בא לכם. אם אתם עקרבים אמיתיים אין מצב שלא תעשו את מה שבלב שלכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1555 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, הורוסקופ אהבה, הורוסקופ צעירים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0