מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2018 | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל גדי

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל גדי

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל גדי הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל גדי

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל גדיתחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל גדי
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול:
העניינים החברתיים שטים להם בסבבה. צפויה שיחת פיוס עם מישהו אשר יחסיכם איתו לא היו בסגנון של עמי ותמי. צפויים אנרגיה, מרץ ויוזמות חדשות בתחום החברתי. זה הזמן לטפל באותן שמועות אשר נתקלתם בהן בעבר. יהיה לכם הזמן ותינתן לכם ההזדמנות ליהנות מן הדברים שאתם אוהבים. נפתחים נושאי אחריות חדשים או התחייבויות שאינכם יכולים לסרב להם. תסיסה פנימית דוחפת אתכם לבצע דברים חדשים מבלי להמתין ומבלי להרהר פעמיים. הרגשות קשים לריסון ואתם עלולים ליפול לשיקולים מוטעים. חלק מכם יחווה חוויה אמנותית, אחרים יחליטו לעסוק בעצמם בתחום יצירתי או פשוט יבקרו בתערוכות, הופעות, תיאטרון וכאלה. גם ברגעים הכי מעצבנים כדאי שתזכרו שכל סיום [גם סיום רומנטי] הוא סימן להתחלה חדשה.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: אלת האהבה מחייכת אליכם וזה הזמן למצוא את הקשר שחלמתם עליו. שימו לב למחזרים ממזל מאזניים משום שצפוי לכם איתם אחלה קטע. אקשן גדול צפוי לכם בחברת אלה אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכמים במספר 6. בשביל למשוך אליכם את המזל כדאי שתלבשו בגדים בגוונים אדומים ולוהטים ותענדו קמע שעשוי מאבן ששמה ג'ספר. הכוכבים שלכם נמצאים עכשיו במקומות הכי רומנטיים וכי קסומים על פני גלגל המזלות, מה שמבטיח תקופה מדהימה בכל מה שקשור לאהבה וכאלה. אם אתם גדיים אמיתיים, זה אומר שאתם לא הולכים לסמוך רק על הכוכבים, אלא גם תופסים יוזמה, אתם יודעים, חיזורים וכל זה. הדמיון שלכם צפוי לעבוד משו-משו וזו אחלה תופעה עבור אלה מכם שרוצים לפתח כישורים יצירתיים.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: לפעמים תחושו שאתם משתפכים מעבר למה שמקובל אצלכם, אבל רק שתדעו שזה מוסיף לכם הרבה נקודות אצל בני המין השני. צפויה אחלה שנה עבור הביישנים שביניכם ובכלל, הדברים יסתדרו לכם גם אם הביטחון העצמי שלכם לא משהו. חברים חדשים רוצים להדק את הקשרים איתכם, מה שהופך אתכם לרצויים ומבוקשים במסיבות ובאירועים חברתיים. ידידים בני המין השני מפרגנים לכם ואתם מחזירים להם ידידות וחיבה. זו שנה שפותחת לכם דף חדש בכל מה שקשור ביחסים שבין בנים לבנות. תקשורת טובה עם ההורים מצ'פרת אתכם במתנות ובהבטחות שעושות לכם טוב בלב ובנשמה. צפויים קטעים משמחים עם אחים ואחיות. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתחילו בסגנון מפתיע ובנסיבות לא צפויות, אבל בהמשך הם יתפסו כיוון רציני ויהפכו לפרשיות קבועות וממושכות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1545 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

התאמת מזלות, הורוסקופ אהבה, הורוסקופ צעירים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה

תן ציון למאמר זה

0