מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2013 | הורוסקופ לשנת 2013 | תחזית שנתית. מזל טלה

תחזית שנתית. מזל טלה

תחזית שנתית. מזל טלה תחזית שנתית. מזל טלה

מיוחד לגולשי פורטל אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ובריאות.איך תראה השנה שלכם: זו שנה בה אווירה טובה בסביבה העסקית והקרייריסטית תסייע לכם לחדש ולרענן קשרים שהסתבכו. צפויים לכם יחסים מרתקים עם אנשי עסקים שנהגתם להעריץ ולכבד מרחוק. החודשים מארס ומאי צופנים בחובם אנרגיה ממוזלת להימורים פעוטים, אתם יודעים, לא כל הביצים בסל אחד. מעריץ מסתורי ינסה להעביר אליכם מסר חשוב, למרות שהוא לא ממש מעוניין להעניק פומביות לנאמר אלא לשומרו בסוד. גם השתקנים שביניכם עומדים לצאת למסעות אהבה של פטפוטים ושיחות.

קריירה וכסף:
ראיונות עבודה יתמקדו בייצוגיות ובהותרת רושם מהמם, מה שאומר כי דברים הקשורים במראה ובהופעה יידרשו מכם תשומת לב רבה מן הרגיל. נראה כי תצטרכו להתאימם לתדמית החיצונית שברצונכם לשדר. קוטביות ופירוד בעסקים עלולים לעמוד לכם לרועץ אך תוכלו להימנע מהם ואף להצליח בגדול, אם תפנימו רעיונות העוסקים בשותפויות ובעבודת צוות. יועץ מנוסה בענייני כספים עשוי לפתור עבורכם בעיה סבוכה שאתם גוררים עימכם מן השנה שחלפה. אווירה טובה בסביבה העסקית והקרייריסטית תסייע לכם לחדש ולרענן קשרים שהסתבכו. צפויים יחסים מרתקים עם אנשי עסקים שנהגתם להעריץ ולכבד מרחוק. שימו עין על עמיתים לעבודה המבקשים לגזור לעצמם קופון על חשבונכם. צפויות זוטות שוליות שיתבעו מכם להסיר את הכפפות ולהפעיל מרפקים.

אהבה: מפגשים רומנטיים שהיו אמורים להיות קלילים ושוטפים, עשויים להפוך לפתע לקטעים בעל אופי רציני ומשמעותי. נראה כי מעריץ מסתורי ינסה להעביר אליכם מסר חשוב, למרות שהוא לא ממש מעוניין להעניק פומביות לנאמר אלא לשומרו בסוד. אם תשחקו נכון בקלפים שבידיכם, הסיפור הזה עשוי להוביל אתכם אל פרשייה חמימה, הרמונית ומחבקת. בוסתן האהבה צופן עבורכם רגעי נחת והתרוממות רוח. מגיעות אליכם ידיעות שהשתוקקתם לקבלן. קופידון יאיר לכם פנים אם תגלו נחישות ואסרטיביות לנוכח רכלנים ומפיצי שמועות, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם. גם השתקנים שביניכם עומדים לצאת למסעות אהבה של פטפוטים ושיחות. התקשורת המילולית תככב בחייכם הרומנטיים. הצורך להתבטא יאפיל על הצורך להתנסות. אתם צפויים למטר של קשרי ידידות, בילויים, נסיעות ופגישות. לקראת סוף השנה האווירה תהיה תזזית, הפכפכה, קלילה ומאוד לא רשמית. ככל שההיסטוריה הרומנטית שלכם גדושה מכאובים ומשברים כך שומה עליכם להציף את חייכם בהרפתקאות ובילויים.

בריאות: בשנה הקרובה ובהשפעת הכוכב השליט שלכם האזורים הרגישים בגופכם הם הראש והפנים. כדי להימנע ממיגרנות כדאי לכם לשקול לגימת חליטות של צמחי מרפא. על מנת להימנע מאלרגיות עונתיות מומלץ לכם להדיר את רגליכם ממקומות בהם שוכנת קרדית האבק כמו גם משאיפת אבקני צמחים בעונות המעבר. רצויה גם בדיקת ראייה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4877 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל טלה, אסטרולוגיה שנתית מזל טלה, הורוסקופ מזל טלה, אסטרולוגיה, הורוסקוף, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה 2013, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה 2013, תחזית מזל טלה 2013, תחזית אסטרולוגית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי מזל טלה 2013

תן ציון למאמר זה

3.50