מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2013 | הורוסקופ לשנת 2013 | תחזית שנתית. מזל תאומים

תחזית שנתית. מזל תאומים

תחזית שנתית. מזל תאומים תחזית שנתית. מזל תאומים

מיוחד לגולשי פורטל אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ובריאות.איך תראה השנה שלכם: זו שנה בה אנשים המשפיעים על מצבכם הכלכלי יהיו מוכנים לוותר לכם חובות והתחייבויות. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם מעסיקים חמורי-סבר. סגנונכם הישיר והגלוי הוא בדיוק ה"סחורה" שהם מחפשים. מצב הכוכבים מעודד אתכם ליטול סיכונים פה ושם. קופידון מעודד אתכם להפגין מסתוריות רבה יותר ולרסן את גילוי הלב שכה אופייני לכם. רוח טובה הנושבת השנה במפרשי ספינת האהבה שלכם, לוקחת אתכם אל נתיבים שופעי מזל וברכה.

קריירה וכסף: המזל הטוב מגלגל אליכם סכומי כסף שלא הבאתם בחשבון. מופיעה הזדמנות המאפשרת לכם לנצל את שעות הפנאי לרכישת מיומנויות מקצועיות שאינן נחלת מתחריכם. אנשים המשפיעים על מצבכם הכלכלי יהיו מוכנים לוותר לכם חובות והתחייבויות, אך ידרשו תמורה שעלולה להתנגש עם עקרונותיכם. שיחות עם יועציכם מדרבנות אתכם לקחת אחריות על המתרחש עימכם בנתיב הקריירה מבלי להניח לגורמים שליליים לרפות את ידיכם. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם מעסיקים חמורי-סבר. סגנונכם הישיר והגלוי הוא בדיוק ה"סחורה" שהם מחפשים. מצב הכוכבים מעודד אתכם ליטול סיכונים פה ושם. קחו בחשבון כי גם לתקופה הפכפכה מן ההיבט הקרייריסטי, יש בשורה משלה. שגרה והתמדה עסקיות אינן בהכרח הנוסחה הגואלת לארנק תפוח. לעיתים הן מתכון לקיפאון פיננסי ודשדוש. החודשים אפריל ויולי מבשרים על הזדמנויות מפתיעות הצופנות התמודדות על משרות יוקרתיות. הקוסמוס יעניק לכם את אשר אתם מאמינים כי אתם ראויים לו.

אהבה: בתחילת השנה אתם מושפעים מיסוד המים הנחשב ליסוד ורומנטי אך הזוי קמעה. נראה כי אתם שואפים לכבוש את ליבו של אדם מרתק אך ככל שגדלה התלהבותכם, כך נראה שהצלחתכם היא לא משהו. קופידון מעודד אתכם להפגין מסתוריות רבה יותר ולרסן את גילוי הלב שכה אופייני לכם. השאירו משהו גם לדמיון, אל תהיו ברורים ושקופים כל כך. אירועים ספונטאניים יתבררו כממוזלים, מה שמכניס לתמונה שפע של שידוכים ופגישות עיוורות. רוח טובה הנושבת השנה במפרשי ספינת האהבה שלכם, לוקחת אתכם אל נתיבים שופעי מזל וברכה. הסגנון שלכם בתחום שבינו לבינה עלול להרתיח את המקנאים בכם, אך הוא בהחלט מרגש את האנשים הנכונים. יחסיכם הרומנטיים יתהדקו גם אם נראה שהצד השני אינו ממהר לשום מקום. אם אתם תאומים אופייניים, הרי שגם אתם זקוקים לחופש ולעצמאות משלכם.

בריאות: בשנה הקרובה ובהשפעת הכוכב השליט שלכם האזורים הרגישים בגופכם הם הריאות, הכתפיים, הידיים ומערכת העצבים. כדאי (בכל מקרה) להימנע ממקומות בהם לא קיים איסור על עישון. הליכה ספורטיבית והרמת משקולות תחת פיקוח מקצועי, עשויות להיטיב עם הכתפיים והידיים כמו גם הימנעות מנשיאת תיקי גב בעלי רצועות שאינן תואמות את רוחב כתפיכם. ולריאנה וורבנה הם צמחי מרפא המפורסמים ביכולתם להרגיע נפש סוערת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4775 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל תאומים, אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים, הורוסקופ מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקוף, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטר

תן ציון למאמר זה

5.00