מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2013 | הורוסקופ לשנת 2013 | תחזית שנתית. מזל בתולה

תחזית שנתית. מזל בתולה

תחזית שנתית. מזל בתולה תחזית שנתית. מזל בתולה

מיוחד לגולשי פורטל אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ובריאות.איך תראה השנה שלכם: צפויה לכם שנה בה הגינותכם והיושר האישי שלכם תורמים רבות להצלחתכם הקרייריסטית. אנשים בעלי השפעה יעדיפו אתכם על פני מתחריכם. התהילה תגיע הרבה יותר מהר מכפי שנדמה לכם. הנתיב הרומנטי מזרים אליכם אנרגיה בעלת אופי מחבק, חמים, ביתי, תומך ואוהד. צפויה התעוררות בתחום שבינו לבינה אך אל תשכחו להציע הצעה שאי אפשר לסרב לה. הכוכבים מזרימים אנרגיות ממוזלות אל בית הזוגיות שבמפת הלידה שלכם ואתם נמשכים אל אובייקטים רומנטיים יוצאי דופן.

קריירה וכסף: זו שנה נפלאה לרעיונות שאפתניים בתחומי הקריירה והעסקים. אנרגיה המגיעה מכוכב אוראנוס יוצרת מצבים לפיהם רק השמיים הם הגבול. אם תשכילו לבטא בעבודתכם את החתירה לשלמות שניחנתם בה, התהילה תגיע הרבה יותר מהר מכפי שנדמה לכם. הגינותכם והיושר האישי שלכם תורמים רבות להצלחתכם הקרייריסטית. אנשים בעלי השפעה יעדיפו אתכם על פני מתחריכם. חברים עושים לכם יחסי ציבור גם בלי שביקשתם. מילת הכבוד שלכם הופכת לשם דבר. טוב שם טוב, משמן טוב. זו שנה בה כדאי לכם להתחרות על תפקידים ועל משרות שבעבר לא ממש נחלתם בהם הצלחה. עניינים של כבוד עצמי יידרשו מכם להפגין גמישות מסויימת. אפריל הוא החודש בו מומלץ לכם להציג את מועמדותכם למשרה נכספת. החודשים מאי ויוני מביאים עימם שינויים והתחדשויות במקום העבודה, כמו גם סכומי כסף שנוחתים עליכם במפתיע.

אהבה: השנה צפויה לכם אנרגיה רומנטית בעלת אופי מחבק, חמים, ביתי, תומך ואוהד. גם אם מישהו אכזב אתכם בשנה שחלפה, יש לראות בזה כאילו ההפסד כולו שלו. בשום פנים אינכם צריכים להסיק מכך כי משהו איתכם אינו כשורה. הפסיקו לנתח את אכזבות העבר והעניקו מבט אופטימי לעתיד. צפויה התעוררות בתחום שבינו לבינה אך אל תשכחו להציע הצעה שאי אפשר לסרב לה. הכוכבים מזרימים אנרגיות ממוזלות אל בית הזוגיות שבמפת הלידה שלכם ואתם נמשכים אל אובייקטים רומנטיים יוצאי דופן. אין בזה שום רע כל עוד אינכם מנסים, במקביל, לרצות ולפייס את הסובבים אתכם. אם נוצרים ניגודי אינטרסים, כדאי שתעניקו עדיפות לטעמכם בבני זוג על פני ביקורת מתחסדת. מותר לכם להיות שונים מאחרים ולאהוב את עצמכם. כוכב מיסטי ששמו כירון יעניק מזור ומרפא ללבבות שבורים. הוא גם יעזור לכם להיחלץ מכבלי העבר ולצאת אל דרך חדשה.

בריאות: בשנה הקרובה ובהשפעת הכוכב השליט שלכם האזורים הרגישים בגופכם הם המעיים ומקלעת השמש. הרפואה הטבעית מייחסת סגולות מופלאות לזרעי שומר, פסיליום וקימל בכל הנוגע ליכולתם לטפל במעיים עצבניים. כך גם לעלי נענע. מומלץ להימנע מקפה וממוצרי חלב. מדיטציה ויוגה תורמות להרגעת הנפש וממילא להרגעת המעיים. פעילות ספורטיבית מתונה עשויה להתברר כקסם אמיתי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4982 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל בתולה, אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה, הורוסקופ מזל בתולה, אסטרולוגיה, הורוסקוף, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולו

תן ציון למאמר זה

5.00