מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2013 | הורוסקופ לשנת 2013 | תחזית שנתית. מזל מאזניים

תחזית שנתית. מזל מאזניים

תחזית שנתית. מזל מאזניים תחזית שנתית. מזל מאזניים

מיוחד לגולשי פורטל אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ובריאות.איך תראה השנה שלכם: צפויה לכם שנה בה נפתחים בפניכם נתיבים נפלאים בתחומים העוסקים בשיווק ומכירות. קשרים עסקיים שנרקמו בשנה שחלפה מובילים אל פרויקט שמתחיל להתגלגל. אדם שחשדתם כי הוא מנסה להכשיל אתכם, מתברר כמי שתומך בכם מאחורי הקלעים. אתם תצליחו לארגן לעצמכם בילויים שכבר זמן רב יש לכם פנטזיות לגבי הריגושים שתפיקו מהם. המציאות עולה על הדמיון. הכוכבים מזרימים אליכם אירועים רומנטיים מן הסוג הלוהט. אל תזלזלו בריגושים בעלי אופי גשמי ופיסי משום שדווקא הם יעשו לכם את השנה.

קריירה וכסף: זו שנה המאפשרות לכם לעשות מספר רב של שינויים והתחדשויות. נפתחים בפניכם נתיבים נפלאים בתחומים העוסקים בשיווק ומכירות. גם עסקי ביטוח צפויים למשב רוח מרענן וממוזל. אל תהססו להחליף מילים עם יועצי תדמית, ואל תתביישו לקרוא את האותיות הקטנות בחוזים שבכוונתכם לחתום עליהם. במקביל, ואם תחליטו לעשות מהלכים מוטרפים, כדאי שתשתפו גורמים נוספים בסיכונים שאתם נוטלים. אנשים שאתם מחבבים יגשימו לעצמם חלומות פיננסיים וקרייריסטיים שגם לכם יהיה חלק בהם. הדברים ילכו וישתפרו אם תנטרלו אותם מהיבטים של קנאה. קשרים עסקיים שנרקמו בשנה שחלפה מובילים אל פרויקט שמתחיל להתגלגל בחודש מאי. אדם שחשדתם כי הוא מנסה להכשיל אתכם, מתברר כמי שתומך בכם מאחורי הקלעים. יחד עם כל אלה, אל תניחו לאנרגיה הממוזלת 'לעלות לכם לראש' והימנעו מלבנות מגדלים על כסף שאינו בידיכם.

אהבה: השנה תצליחו לארגן לעצמכם בילויים שכבר זמן רב יש לכם פנטזיות לגבי הריגושים שתפיקו מהם. המציאות עולה על הדמיון. הכוכבים מזרימים אליכם אירועים רומנטיים מן הסוג הלוהט. גם המופנמים שביניכם צפויים לחוש בהתחדשותן של אנרגיות שכבר שכחו מקיומן. אל תזלזלו בריגושים בעלי אופי גשמי ופיסי משום שדווקא הם יעשו לכם את השנה. צפויות שיחות אינטימיות שצופנות עתיד ורוד. אתם אומרים ושומעים מילים רומנטיות שנשמרו עד עתה בתוך כספת. מישהו נותן לכם עצות נפלאות הקשורות לקשר בוסרי. אל תחששו מן האהבה רק משום שהיא מכילה בתוכה את זרע הפרידה. קחו בחשבון כי כל "יש" וכול מהות צופנים בחובם גם את רגעי הסיום שלהם, אך זו לא סיבה להימנע ממנעמי החיים. יחד עם כל אלה, הישמרו מפני אנרגיות אובססיביות עלולים לגרום לכם לבצע מעשים חסרי היגיון.

בריאות: בשנה הקרובה ובהשפעת הכוכב השליט שלכם האזורים הרגישים בגופכם הם המותניים והכליות. למותניים חטובים ובריאים מומלצת פעילות ספורטיבית בסיוע חישוקים (הולה – הופ). לכליות בריאות מומלצת אכילה קבועה של דובדבנים ואוכמניות, כמו גם חליטות של צמחי מרפא כגון עלי זית, לחך, סרפד ושן הארי. רצויה שתייה של מים טהורים שאין בהם חשש של גרגירי חול.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4329 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל מאזניים, אסטרולוגיה שנתית מזל מאזניים, הורוסקופ מזל מאזניים, אסטרולוגיה, הורוסקוף, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013

תן ציון למאמר זה

5.00