מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2013 | הורוסקופ לשנת 2013 | תחזית שנתית. מזל דלי

תחזית שנתית. מזל דלי

תחזית שנתית. מזל דלי תחזית שנתית. מזל דלי

מיוחד לגולשי פורטל אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ובריאות.איך תראה השנה שלכם: צפויה לכם שנה בה מסתדרים לכם תנאים מעולים ליצירת קשרים עם אנשים בעלי השפעה כלכלית. צפויים לכם צ'ופרים משמעותיים ושבחים שיוכיחו כי הסובבים אתכם התחילו להתרשם מביצועיכם. הכוכבים צופנים עבורכם פרשייה מהממת שתחילתה בחילופי מבטים והמשכה בחדרי חדרים. במקביל, אינכם חייבים בדין וחשבון למי שהציף אתכם בשקרים ואשליות. אם תחליטו לעשות שינוי, כדאי שתשקיעו בכיוון חדש לחלוטין. צפויה משיכה הדדית ביניכם לבין ילידי מזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים.

קריירה וכסף: מתחילים להסתובב דיבורים בנוגע למישהו שקשה להיכנס לנעליו. אם מדובר בהחלפתו, אל תהססו לנצל קשרים אישיים. אתם מגלים משיכה לתחום עיסוק שמעורר לא מעט שאלות ותהיות. הכוכבים מעודדים אתכם לא לרדת מהעניין. קחו בחשבון כי הסובבים אתכם אינם מבינים דבר וחצי דבר בעסקיכם, אך הדבר לא ימנע מהם להציף אתכם במבול של עצות. מסתדרים לכם תנאים מעולים ליצירת קשרים עם אנשים בעלי השפעה כלכלית, אך כדאי שתשאירו את הסיפור הזה בתחום הפיננסי מבלי להניח לו לגלוש לנתיב הרומנטי. רעיון מקורי יעניק לכם יתרון על פני המתחרים. במצב שכזה כדאי לכם לנסות כיוונים רבים ככל האפשר, ולא להיצמד למגוון מצומצם של אפשרויות. צפויים לכם צ'ופרים משמעותיים ושבחים שיוכיחו כי הסובבים אתכם התחילו להתרשם מביצועיכם משום שכאשר אתם עושים משהו, אתם משקיעים בו את כל הלב והנשמה עד שאי-אפשר שלא לשים לב לזה.

אהבה: נראה כי מאסתם בקשר בו הצד השני הרעיף עליכם מלא הטנא הבטחות שאף לא אחת מהן קוימה. קופידון יצייד אתכם במזל וברכה כל עוד תקפידו לדרוש את המגיע לכם. אל תנסו להנשים את אשר קפא ונדם. החודשים ינואר ופברואר צופנים פרשייה מהממת שתחילתה בחילופי מבטים והמשכה בחדרי חדרים. במקביל, אינכם חייבים בדין וחשבון למי שהציף אתכם בשקרים ואשליות. קיימים רמזים המעידים על צורך בשמירה על סודיות ודיסקרטיות. יחד עם כל אלה תצוץ בכם נטייה להתרפק על זיכרונות רומנטיים ולצבוע אותם בגוונים זוהרים מדי. ייתכן כי הזמן שחלף השכיח מכם את רגעיהם הפחות נעימים. הכוכבים מעודדים אתכם להתייחס לקיים, מבלי לערוך השוואות בינו לבין מה שחלף. אם תחליטו לבצע שינוי, כדאי שתשקיעו בכיוון חדש לחלוטין. צפויה משיכה הדדית ביניכם לבין ילידי מזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים.

בריאות: בשנה הקרובה ובהשפעת הכוכב השליט שלכם האזורים הרגישים בגופכם הם השוקיים, הקרסוליים ומחזור הדם. בשוקיים הסובלים מיובש ומאדמומית מומלץ לטפל בסיוע סבונים טבעיים וקרמים הרקוחים משמנים טבעיים כגון זית, שקדים, זרעי ענבים וחוחובה. מניעת עצירות ונעילת נעליים שטוחות (ללא עקבים מגביהים) תסייע לאי הופעת דליות ברגליים. כך גם שמירה על משקל גוף תקין.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4179 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל דלי, אסטרולוגיה שנתית מזל דלי, הורוסקופ מזל דלי, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה מזל דלי, הורוסקוף, הורוסקופ מזל דלי, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה 2013, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה 2013

תן ציון למאמר זה

5.00