מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2013 | הורוסקופ לשנת 2013 | תחזית שנתית. מזל דגים

תחזית שנתית. מזל דגים

תחזית שנתית. מזל דגים תחזית שנתית. מזל דגים

מיוחד לגולשי פורטל אלטרנטיבלי, תחזית מיוחדת לפי נושאים שחשובים לכולם. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ובריאות.איך תראה השנה שלכם: צפויה לכם שנה בה עמיתים לעבודה ואף מעסיקים שעזרתם להם בעבר, יטרחו להחזיר לכם כגמולכם. אתם עומדים לגלות עניין בהצעות עסקיות שנהגתם להתעלם מהן. הכוכבים מעודדים אתכם להגביר את פעילותכם הפיננסית, גם אם הדברים לא ממש מסתדרים על-פי ציפיותיכם. אתם רוכבים על גליהן של תופעות מסתוריות המפיחות רוח גבית במפרשי ספינת האהבה שלכם. השפעתו של כוכב חושני על סודותיכם האינטימיים מעניקה לכם הזדמנות להעלות אל פני השטח את כל אותן הדחקות שכה העיבו על איכות חייכם.

קריירה וכסף: זו שנה בה נטיות ליבכם תהיינה בכיוון של עבודה יצירתית, אך הכוכבים מפצירים בכם לשקול תחומים העוסקים בהוראה, כלכלה ומנהל עסקים. צפויות שיחות שיבהירו לכם עד כמה תצטרכו להשקיע כדי לממש את שאיפותיכם הקרייריסטיות. חצוצרת התהילה תדרוש מכם להתפשר עם הוראות ותכתיבים. עמיתים לעבודה ואף מעסיקים שעזרתם להם בעבר, יטרחו להחזיר לכם כגמולכם. הגיע הזמן שתלמדו גם כיצד לקבל – ולא רק כיצד להעניק. לפתע אתם מגלים עניין בהצעות עסקיות שנהגתם להתעלם מהן. הכוכבים מעודדים אתכם להגביר את פעילותכם הפיננסית, גם אם הדברים לא ממש מסתדרים על-פי ציפיותיכם. יזרמו אליכם פיתויים ממקום עבודה שנטשתם משום שלא ענה על ציפיותיכם. אם תחליטו לשוב אליו כדאי שתעשו כן על בסיס חוזה כתוב וחתום. אדם שהיה משוכנע כי לא תצליחו להסתדר בלעדיו, מופתע אשר אתם מוכיחים לו את ההיפך.

אהבה: זו שנה בה אתם רוכבים על גליהן של תופעות מסתוריות המפיחות רוח גבית במפרשי ספינת האהבה שלכם. השפעתו של כוכב חושני על סודות אינטימיים מעניקה לכם הזדמנות להעלות אל פני השטח את כל אותן הדחקות שכה העיבו על איכות חייכם. זה הזמן לדון בנושאים רגישים שעד עתה העדפתם לטאטא אל מתחת השטיח. פגישות עיוורות של "חתול בשק" עשויות להתברר כמוצלחות יותר מן הצפוי. אל תדחו הצעות שלאחר מכן תתחרטו על שנמנעתם מהן. כדאי שתכירו ברגשותיכם, גם אם הם לא ממש מתיישבים עם עקרונותיכם. צפויה אווירה מחשמלת, אתם יודעים, כזו שמזמינה ניצוצות רומנטיים המיטיבים עם הלב. בהתלבטות בין שני אובייקטים רומנטיים אתם עומדים לבחור בזה שעונה על כמיהותיכם ולא במה שהגיונכם מתייצב לצידו. דלי וקשת הם המזלות עימם צפויים לכם השנה יחסים יוצאי דופן.

בריאות: בשנה הקרובה ובהשפעת הכוכב השליט שלכם האזורים הרגישים בגופכם הם כפות הרגליים והמערכת הלימפתית. קרסוליים סדוקים זקוקים לסבון טבעי משמנים טבעיים ולמשחות הרקוחות מחמאת קקאו ומשמן אבוקדו. הקפדה על נעילת נעליים מאווררות וגרבי כותנה, תתרום לאי הופעת פטרת כף הרגל והציפורניים. כמו כן רצוי להימנע ממשיחת ציפורני כף הרגל בחומרי ברק (לק) המהווים קרקע פורייה לחיידקים.  

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4725 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל דגים, אסטרולוגיה שנתית מזל דגים, הורוסקופ מזל דגים, אסטרולוגיה, הורוסקוף, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, אסטרולוגיה מזל דגים, אסטרולוגיה שנתית מזל דגים, הורוסקופ מזל דגים, תחזית אסטרולוגית 2013, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה שנתית 2013

תן ציון למאמר זה

5.00