מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | אנרגיות חיוביות | זימון אנרגיות חיוביות. מזל דלי

זימון אנרגיות חיוביות. מזל דלי

זימון אנרגיות חיוביות. מזל דלי זימון אנרגיות חיוביות. מזל דלי

האם הרגשתם פעם כי האנרגיות שלכם ירודות? בואו ללמוד כיצד לזמן לחייכם את האנרגיה החיובית...זוגיות: על מנת לזמן אנרגיות נפלאות אל הבוסתן הרומנטי שלכם, מומלץ לכם להסתייע בקריסטלים בעלי תדרים שמנחילים אהבה בשנת 2014: אבן המזל אשר יש בכוחה להנחיל לכם אושר באהבה היא פלורייט היפהפייה, הרכה והעדינה שהמצרים הקדמונים גילפו ממנה את החרפושיות המפורסמות. טובה במיוחד עבור דליים המבקשים ליצור קשר עם זיכרונות העבר או מתרפקים על ילדותם האבודה. אבן מופלאה עבור כל מי שרוצה להיפטר מרגשי אשמה באהבה. אבן מזל נוספת ומשלימה היא טופז המכילה בחובה אנרגיות של יסוד האש. נחשבת כמתנה משמיים עבור אלה מכם המחפשים הדרכה רוחנית. תעודד את הביישנים שביניכם ותשרה ביטחון בליבם של דליים החוששים להיות נותני הטון. תרגיע ותאזן את הכעסנים שבחבורה.

קריירה: שנת 2014 עשויה להיות שנה של הצלחות והמראות עבור הקריירה והכסף שלכם אם רק תשכילו לתאם את עצמכם עם התדרים הקוסמיים. שינון המסרים הבאים בדמיון מודרך או במדיטציה, עשוי לחבר אתכם עם רוח היקום: אני מפנים אל קרבי כי אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם. האדם הרוחני אינו שקוע בהרהורים נוסטלגיים. אמנם יש נחמה בהתרפקות על זיכרונות העבר, אך אין פירוש הדבר כי עליכם להסתגר בתוך דלת אמותיכם. אני מזכיר לעצמי כי בעל המאה, הוא גם בעל הדעה. אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית.

 רוצים להיות מאושרים יותר? בואו לקבל עיצה ממיטב היועצים הרוחניים של ישראל בשיחה אישית

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אושר בחיים: זימון אנרגיות חיוביות למישור ההגשמה והאושר, יתבצע באמצעות התבוננות, הגייה והפנמה של המילים הקדושות של שלושת השמות הבאים הלקוחים מתוך ע"ב השמות הקדושים: מ צ ר – שם זה שמור לצדיקים באשר היותם לא אנוכיים ומוכנים להשפיע מעיינות ולהשקות את כל הצמא לידע רוחני. ו ז ב ו – שם זה מעניק לעונד אותו מעין תבונה חריגה ויוצאת דופן המאפשרת לו לעמוד על סודות המוצפנים בתורה. מ ה ש – שם זה מעניק טובה וברכה לעונד אותו, ובעיקר הוא מיטיב עם נשים אשר יש להן בעיות של פריון.

@ אתם מוזמנים להסתייע במומחים של אלטרנטיבלי ולחלוק עימם את המשא הרובץ על ליבכם. כמו שנאמר "דאגה בלב איש, ישיחנה" [תנ"ך ספר משלי פרק י"ב פסוק כ"ה] כלומר, ידון בה ובכך יקל על דאגתו. תוכלו לנהוג על פי עצת ספר משלי ולעשות זאת כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1980 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל דלי, אנרגיות חיוביות, זימון אנרגיות, זימון אנרגיות חיוביות, זימון אנרגיות חיוביות 2014, זימון אנרגיות חיוביות למזל דלי

תן ציון למאמר זה

0