מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | הורוסקופ שנתי 2014 | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל טלה תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל טלה

בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת לשנת 2014. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות....צפויה לכם שנה בה אתם עלולים לחוש כי נטל משא הזוגיות מועמס על כתפיכם בלבד. דברי ביקורת לא יעזרו וכדאי שתמירו אותם בגישה מקורית, כגון יצירת מוטיבציה אצל בן הזוג. ייתכן כי תצטרכו לפנות להתייעצות כדי למצוא פתרון הולם. זו שנה טובה להענקת אהבה תמורת ייחס שאתם רוצים לזכות בו. פיקחו עין על מי שאינו מהסס להצר את צעדיכם ודורש מכם להשקיע, אך שומר לעצמו חלופות שאינן לרוחכם. גם אם סגנון העבודה של אחדים מעמיתיכם אינו לרוחכם, אל תיטעו לחשוב שתצליחו לשנות הרגלים ודפוסים ישנים.

קריירה וכסף: זו שנה ממוזלת בה גם מישרות זמניות עשויות להפוך לקבועות. זו סיבה נוספת לכך שכדאי לכם להמר ולקחת את אשר אחרים דוחים. אנשים בעלי מעוף וקשרים מציתים את התעניינותכם בנוגע לתחום שעד עתה לא השגחתם בקיומו. עשו את אשר אתם יודעים לעשות גם אם אדם כלשהו מתהדר בהישגיכם. קחו בחשבון כי האנשים הנכונים משקיפים מן הצד ויודעים למי יש לשייך את זכויות היוצרים. השקעה שממבט ראשון לא ממש תלהיב אתכם, עשויה להתברר כתגלית השנה. תחביב שאתם עוסקים בו מעניק רעיון רווחי לקרוב משפחה. הקטע הזה ישפיע לטובה גם עליכם. תצטרכו לקבוע כללים נוקשים בקשריכם עם דמות פיננסית מתוחכמת. פיקחו עין על אדם שאינו מהסס להצר את צעדיכם ודורש מכם להשקיע, אך שומר לעצמו חלופות שאינן לרוחכם. תחום עיסוק אשר הקשר עימו נותק, שב לפקוד את סדר יומכם. נראה כי מעסיקיכם ישמחו אם המסלול הישן ישתלב בעבודתכם הנוכחית. רעיונות ששתלתם במוחותיהם של הגורמים המשפיעים, מתחילים להניב תוצאות נפלאות.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אהבה: אתם עלולים לחוש כי נטל משא הזוגיות מועמס על כתפיכם בלבד. במקביל, ייתכן שאתם בעצמכם הרגלתם את הצד השני לנהוג כפי שהוא נוהג. דברי ביקורת לא יעזרו וכדאי שתמירו אותם בגישה מקורית, כגון יצירת מוטיבציה אצל בן הזוג. זו שנה טובה להעניק אהבה תמורת ייחס שאתם רוצים לזכות בו. אל תתאכזבו אם השינוי המיוחל לא יגיע במהירות לה קיוויתם. אדם נחשק מושך אליו פופולאריות זולה. ייתכן שאתם להוטים להשיגו, אך ככול שיעמיק הקשר ביניכם - כך ילך הזוהר ויועם. קופידון מגיח בחודשים מארס ואפריל והאהבה צפויה לפרוח, אך קחו בחשבון כי מדובר במחזר שאינו מחמיץ הזדמנות לוויכוח. צפויים יחסים שבעבר השתוקקתם להם אבל, במקביל, תצטרכו להתחייב לדברים מהם ניסיתם לחמוק עד עתה. מישהו ינסה לשכנע אתכם להיצמד אל חירותכם, אך כלל לא בטוח שהוא מבין את העוצמה הצפונה בשותפויות. צפוי שינוי חברתי כתוצאה משובו של אדם אהוד ופופולארי. זו שנה של הכול או לא כלום. גם האהבה צפויה להגיע בגדול.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הראש והפנים. צמחי מרפא שעשויים לנטרל כאבי ראש הם גד השדה, וורבנה רפואית, כמנון האניס ושיח אברהם מצוי. צמחי מרפא שעשויים לנטרל נזלת כרונית הם לענת המדבר, לבנדר, זוטה לבנה, ער אציל ומרווה משולשת. צמח מרפא שעשוי לנטרל עיניים אדומות הוא עלקלוק. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


6227 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל טלה, אסטרולוגיה שנתית מזל טלה, הורוסקופ מזל טלה, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה 20, הורוסקוף, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2014, תחזית שנתית 2014, הורוסקופ שנתי 2014, הורוסקופ 2014, אסטרולוגיה שנתית 2014, אסטרולוגיה 2014, תחזית מזל טלה 2014, תחזית אסטרולוגית שנתית 2014, הורוסקופ שנתי מזל טלה 2014

תן ציון למאמר זה

5.00