מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | הורוסקופ שנתי 2014 | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל שור

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל שור

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל שור תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל שור

בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת לשנת 2014. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות....זו שנה בה כדאי שתטפלו בזנבות שאתם גוררים איתכם מסיפור שהסתיים. צפויות לכם היכרויות רומנטיות בנסיבות לא שגרתיות. מחזר שאינכם אדישים כלפיו, זקוק לעזרתכם. מערכת יחסים יפה שמורה עבורכם אצל אדם הממתין שתתפנו אליו, אך אינו פועל כל עוד אתם עסוקים בשלכם. אתם עומדים לבחור שותף עסקי שאינו גורר בעקבותיו ים של רכילויות. גורם בעל השפעה משנה את תוכניותיו ונסוג מעמדות שהצהיר עליהן. כדי להבין טוב יותר את אשר עובר עליו, כדאי שתיעזרו באדם ניטראלי.

קריירה וכסף: ניחנתם בטביעת-עין לצורה ולצבע. נצלו את כישרונכם בתחומים העוסקים בעיצוב, החל מאדריכלות ועד לתכשיטנות וגרפיקה ממוחשבת. גלו חשדנות כלפי הצעות עבודה נדיבות מדי. מכל מקום, כדאי שתחליפו מילים עם מי שכבר התנסה ברעיונות וראיונות מעין אלה. אתם עומדים לבחור שותף עסקי שאינו גורר בעקבותיו ים של רכילויות. גורם בעל השפעה משנה את תוכניותיו ונסוג מעמדות שהצהיר עליהן. כדי להבין טוב יותר את אשר עובר עליו, כדאי שתיעזרו באדם אובייקטיבי. שווה לבדוק מה קורה. אל תהססו להיאבק על מיזם שאתם רוצים בו. אם שקלתם להציב תנאים כלשהם, דחו את הרעיון לפעם אחרת. גם אלה מכם שאינם להוטים אחרי חישובים מתמטיים, ייאלצו לשלבם עתה בעבודתם. חשיבות רבה תוקנה השנה לעובדות ונתונים יבשים. נסו את כוחכם בנתיבים, כגון: ביטוח וייעוץ השקעות. עמית שמחולל מהומות אינו ראוי לסנגוריה שאתם מלמדים עליו. אדם שאינו חייב לכם דבר מעניק לכם שבחים באוזניים הנכונות. במקביל, ייתכן כי השומעים אינם יודעים כיצד להתייחס אליו. מותר לכם להפגין חביבות כלפי הסובבים אתכם, מבלי שמישהו ייחס לכם חנופה כלשהי.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אהבה: הרקיע צופן לכם קשר מעניין עם אדם מסתורי. החודשים מאי ויוני נושאים בכנפיהם היכרות הדורשת זמן כדי להפוך למשהו מחייב. זאת לא אהבה ממבט ראשון, אבל בהחלט פרשייה יפה ועדינה. אם אתם מתלבטים בנוגע לצורך לספר על עברכם, כדאי שתשמרו לעצמכם את הקטעים המביכים. זה הזמן לטפל בזנבות שאתם גוררים איתכם מסיפור שהסתיים. צפויות לכם היכרויות רומנטיות בנסיבות לא שגרתיות. רמזים שאתם מקבלים בחדרי חדרים, מעניקים לכם מידע חשוב. מחזר שאינכם אדישים כלפיו, זקוק לעזרתכם. גם אם יתברר כי הוא הופך לתלותי משהו, נראה שאתם בכיוון הנכון. אם הגעתם למצב לפיו הצד השני מפגין אדישות, חבל על האנרגיות שאתם משקיעים כדי להחזיר דברים לקדמותם. מערכת יחסים יפה שמורה עבורכם אצל אדם הממתין שתתפנו אליו, אך אינו פועל כל עוד אתם עסוקים בשלכם. אל תנסו להחיות את אשר מיצה את עצמו. מסרים סמויים מגיעים מן הסביבה ועלולים לשבש את שיקול דעתכם. אין לקבל החלטות רומנטיות מתוך רצון להפיס את דעתו של מישהו. שלא על-פי טבעכם, אתם מייחסים עכשיו משקל רב מדי למוסכמות שנהגתם להתנגד להן.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הגרון, העורף והצוואר. צמחי מרפא שעשויים להיטיב עם כאבי גרון וצרידות הם אלת המסטיק, אזוב מצוי, פיגם מצוי וטיון דביק. צמחי מרפא שמנטרלים שרירי עורף תפוסים הם צלף קוצני, צתרה ורודה וסרפד הכדורים. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


6791 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל שור, אסטרולוגיה שנתית מזל שור, הורוסקופ מזל שור, אסטרולוגיה, הורוסקוף, אסטרולוגיה 2, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2014, תחזית שנתית 2014, הורוסקופ שנתי 2014, הורוסקופ 2014, אסטרולוגיה שנתית 2014

תן ציון למאמר זה

5.00