מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | הורוסקופ שנתי 2014 | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל תאומים תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל תאומים

בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת לשנת 2014. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות....צפויה לכם שנה בה מידע עסקי ופיננסי שיגיע אליכם באמצעות כלי התקשורת, יהווה תחליף מצוין להתייעצויות שאינן תורמות לכם דבר. מישהו טורח לעדכן אתכם בשמועות. מומלץ לא לחולל מהומות, אלא פשוט להתחרות באלה שמנסים לתפוס את מקומכם. צפויה הצלחה להתרחשויות מסתוריות הנוחתות עליכם באקראי ולכול אירוע המתרחש שונה מכפי שתוכנן. מערך הכוכבים מעודד אתכם לגלות פתיחות למצבים חריגים ויוצאי דופן. עשו הכול כדי לחשוף את הפן השונה והמקורי הצפון בכם.

קריירה וכסף: נולדתם עם יכולת טבעית להבעה בעל-פה ובכתב. חייכם יתחילו לזרום החל מן הרגע בו תשלבו בהם נושאים המושפעים מעולם התקשורת. במקביל וכפועל יוצא נראה כי מידע עסקי ופיננסי שיגיע אליכם באמצעות כלי התקשורת, יהפוך להיות תחליף מצוין להתייעצויות שאינן תורמות לכם דבר. מישהו שכלל לא מתעניין בתחומים המדברים אל ליבכם, יעניק לכם דבר מה אשר יתרום לעיסוקיכם. אדם אשר כוכבו דרך עשוי להציע לכם כיוון חדש וממוזל. מאידך, אל תתפתו להשקיע כל עוד התמורה אינה ברורה וודאית. זה הזמן לנטוש מסלולים שלא ממש סיפקו אתכם. ניירת ביורוקראטית שהתעכבה מגיעה אליכם לאחר שעברה דרך חתחתים. בהמשך יתברר כי דווקא אדם שלא חשדתם בו - היה זה שגרם לעיכוב. צפויה לשרור אווירה חברית ביחסיכם עם גורמים רמי מעלה, אך לכם מומלץ להיות קשובים ולהציב גבולות לעצמכם. מתבשלת סולחה שעשויה לפתור מריבה עתיקת יומין. צפויה הזדמנות שתאפשר לכם להוכיח יכולת ארגון וניהול. כדאי שתקפידו על כך שלא ייקחו מכם את הקרדיט. מישהו נותן לכם רעיונות עסקיים שאיכשהו קשורים אל מדינות שמעבר הים.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אהבה: כוכב מרקורי, שליטכם, מתענג השנה על אנרגיה רומנטית ומסעירה. התופעה נפלאה להיכרויות מדהימות ולפגישות עיוורות עבור הפנויים והפנויות שביניכם. צפויה הצלחה להתרחשויות מסתוריות הנוחתות עליכם באקראי, כמו גם לכל אירוע המתרחש שונה מכפי שתוכנן. מערך הכוכבים מעודד אתכם לגלות פתיחות כלפי מצבים חריגים ויוצאי דופן. עשו הכול כדי לחשוף את הפן השונה והמקורי הצפון בכם. ה – 'תפוסים' שביניכם עלולים למצוא את עצמכם מפשפשים בנבכי העבר. אם רצונכם בזוגיות איכותית, כדאי שתשקיעו בפרטנר ששווה משהו ולא בזיכרונות שממילא נכחדו ואינם. אדם חכם יעניק לכם עצה נפלאה העשויה לשפר את איכות חייכם הרומנטיים. פרשיות רומנטיות שנטשו את עולמכם, אינן מתכוונות לשוב אליו. פליטות פה ישחקו תפקיד חשוב בהבנת עולמו של הצד השני. צפויים לכם בילויים רומנטיים שעבור המתבונן מן הצד עשויים להיחשב ילדותיים, אך נראה כי הם מפצים אתכם על חסך כלשהו. אדם אשר לפני כשנה התיידדתם עימו, פותח בפניכם עולם קסום של התנסויות חדשות. אל תתרגשו ממצבים מעורפלים. קחו בחשבון כי לפעמים דווקא טוב להותיר סימני שאלה. רחשושים והתלחשויות מדרבנים אתכם להרים טלפון אל מי שבדרך כלל אתם נרתעים לפנות אליו.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הריאות, הכתפיים, הידיים ומערכת העצבים. צמחי מרפא שעשויים לנטרל בעיות נשימה הם איקליפטוס, נענע, מנטה ושוש קרח. צמחי מרפא שמיטיבים עם מערכת העצבים הם ולריאנה, וורבנה, פסיפלורה ומליסה. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


5862 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל תאומים, אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים, הורוסקופ מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקוף, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, אסטר, תחזית אסטרולוגית 2014, תחזית שנתית 2014, הורוסקופ שנתי 2014, הורוסקופ 2014, אסטרולוגיה שנתית 2014

תן ציון למאמר זה

0