מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | הורוסקופ שנתי 2014 | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל בתולה תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל בתולה

בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת לשנת 2014. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות....זו שנה בה אנרגיה שכה מיטיבה עם חייכם הרומנטיים, עלולה להפוך למבלבלת כאשר מגיעים לעסקים. הכוכבים מתריעים וקובעים כי לא כדאי לכם להתפתות להצעותיהם של טיפוסים חלקלקים. זו תקופה נפלאה עבור אלה מביניכם העוסקים במחקר. נראה שאתם מעמיקים כדי להגיע לגילוי האמת. צפויה התלבטות בין שתי אפשרויות רומנטיות שלפחות אחת מהן עשויה להיחשב מסתורית. רבים מכם מגלים עכשיו את טעם האהבה, לאחר תקופה ממושכת של קיפאון. הגיע הזמן לבחון אפשרויות חדשות מבלי לפתח נקיפות מצפון.

קריירה וכסף: ניחנתם במגע-יד מרפא ומרגיע. ערוץ התמחות ההולם את כישוריכם, צריך להביא בחשבון תחומים העוסקים ברפואה או בתזונה נכונה. נראה שאתם מתעקשים לבזבז כסף על דברים שממילא לא תשתמשו בהם. בעניין זה כדאי שתקשיבו לחסכנים שבסביבתכם. האנרגיה שכה מיטיבה עם חייכם הרומנטיים, עלולה להפוך למבלבלת כאשר מגיעים לעסקים. הכוכבים מתריעים וקובעים כי לא כדאי לכם להתפתות להצעותיהם של טיפוסים חלקלקים. זו שנה נפלאה עבור אלה מביניכם העוסקים במחקר, בעיקר בתחומי מדע וטכנולוגיה. נראה כי אתם הופכים כל אבן כדי להגיע לגילוי האמת. חוזים והסכמים צריכים להיחתם השנה תחת עינו הפקוחה של משפטן מנוסה. בעיקר יש לשים לב למה שמכונה בשם 'האותיות הקטנות'. התלהבות רבה מדי מצידכם עלולה לעודד גישה קשוחה מטעמם של המתדיינים איתכם. זה עיתוי מוצלח לאלה מכם השוקלים לעשות כסף מכישרונותיהם היצירתיים. במקביל, גם אפיק זה דורש השקעה בלימודים ובתקופת התמחות. מי שרוצה לנצל אתכם, עשוי להציג את הדברים כאילו היו מטלה שנועדה לבחון את כישוריכם. אין בזה שום רע כל עוד הוא משלם תמורת השקעתכם.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אהבה: זו שנה בה בני הזוג יהיו סלחנים מתמיד, מה שמזמין תקשורת טובה. נצלו את העיתוי כדי להיפטר מרגשי-אשמה שהיו מנת חלקכם. צפוי דו-שיח המאפשר לכם להעלות זיכרונות כאובים מן העבר. הימנעו ממצב לפיו אתם משליכים על הצד השני כעסים שאין לו חלק בהם. במקביל, התרחקו מטיפוסים שהתאהבותם בכם נראית לכם זריזה מדי. פרשיות רומנטיות עשויות לשוב לגודלן הטבעי, מה שאומר שמושא אהבתכם חוזר ללבוש צורה של בשר ודם. גם אם נדמה כי חלום כלשהו התפוגג, עדיין אין לפרש את הדברים כקריסה. ייתכן שאתם עוברים מגישה קיצונית משהו, אל גישה קיצונית אחרת. דווקא עכשיו תוכלו לבחון קשרים בעיניים מפוכחות ולמצוא את שביל-הזהב. אל תניחו להרפתקנים להאמין שהם נמצאים במקום הנכון. צפויה התלבטות בין שתי אפשרויות רומנטיות שלפחות אחת מהן עשויה להיחשב מסתורית. רבים מכם מגלים עכשיו את טעם האהבה לאחר תקופה ממושכת של קיפאון. הגיע הזמן לבחון אפשרויות חדשות מבלי לפתח נקיפות מצפון כלפי קשרים שלא עלו יפה. האפשרויות הרומנטיות רבות מתמיד, אך גם שפע עלול לבלבל. הצהרות ווידויי אהבה, יש לתרגם למונחים מעשיים או בפשטות: עיתוי חלומי לנישואין.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם המעיים ומקלעת השמש. צמחים המיטיבים עם מעיים עצבניים הם שומר, מרווה, לחך וזרעי קימל. יוגה ומדיטציה מיטיבות עם תפקודה של מקלעת השמש. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


5869 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל בתולה, אסטרולוגיה שנתית מזל בתולה, הורוסקופ מזל בתולה, אסטרולוגיה, הורוסקוף, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, אסטרולו, תחזית אסטרולוגית 2014, תחזית שנתית 2014, הורוסקופ שנתי 2014, הורוסקופ 2014, אסטרולוגיה שנתית 2014

תן ציון למאמר זה

5.00