מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | הורוסקופ שנתי 2014 | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל קשת תחזית אסטרולוגית שנתית 2014. מזל קשת

בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת לשנת 2014. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות....צפויה לכם שנה בה אתם רוקמים יחסים חמים עם ילידי מזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים. קשר טוב במיוחד צפוי לכם עם הסרטנים. כל אשר כרוך ברחשי קנאה, אינו משרת את מטרותיכם. נסו להתייחס אל התחום האישי בעזרת כלים השאולים מעולם ההיגיון. צפויות פרשיות רומנטיות עם אנשים רגישים ופגיעים, וזאת גם אם לא התכוונתם להעליבם. אנשים יבואו לקראתכם בדברים שאתם להוטים לקבלם, אך בתנאי שתוותרו להם בתחום שעקרוני עבורם.

קריירה וכסף: הנתיב העסקי מציג הצעות שאיש אינו מנסה לייפותן. מה שאתם רואים במבט ראשון, יישאר כזה גם בעתיד. הממונים עליכם יבצעו שינויים שאמורים להשביע את רצונכם, למרות שכלפי חוץ הם יציגו אותם כרעיונות שלהם. בעצם, מה איכפת לכם? אנשים יבואו לקראתכם בדברים שאתם להוטים לקבלם, אך בתנאי שתוותרו להם בתחום שעקרוני עבורם. מישהו בסביבתכם הקרובה עלול לעורר רכילויות ושמועות. נראה כי זו דרכו להגן על מעמדו כלפי מתחריו. מקומות שאתם מבקרים בהם לראשונה לצרכי עסקים, מעניקים לכם הרגשה כאילו כבר ביקרתם בהם בעבר. משהו שאתם מנסים למכור, עלול להכניס אתכם ללחץ של זמן. אל תנסו לחסוך כשמדובר בצורך בפרסום ובשיווק. צפויים וויכוחים עם אנשים שלא מחבבים סגנון עבודתכם. אם תפרגנו לאגו הנפוח שלהם, תוכלו לזכות בתמיכתם. אתם עשויים למצוא את עצמכם מתרפקים על זיכרונות וצובעים אותם בגוונים זוהרים מדי. ייתכן כי הזמן שחלף השכיח מכם את רגעיהם הפחות נעימים. הכוכבים מעודדים אתכם להתייחס לקיים, מבלי לערוך השוואות בינו לבין מה שחלף.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

אהבה: תקופת החורף נפלאה להרפתקאות ולגיוונים, גם אם לא ממש חלומית עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת. מאידך, צצה בכם נטייה לתת אמון בהבטחות חסרות שחר. אתם עלולים לראות את הדברים מבעד לעדשות וורודות מדי. צפויים לכם יחסים חמים עם ילידי מזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים. קשר טוב במיוחד צפוי לכם עם הסרטנים. כל אשר כרוך ברחשי קנאה, לא משרת את מטרותיכם. נסו להתייחס אל התחום האישי בעזרת כלים השאולים מעולם ההיגיון. צפויות לכם פרשיות רומנטיות עם אנשים רגישים ופגיעים. הם יפרשו מילים תמימות כעלבונות גם אם לא התכוונתם להעליבם. אנשים שלא ממש סמכתם על כנות רגשותיהם, יוכיחו במעשיהם כי טעיתם. פליטות פה לא זהירות עלולות לקלקל את אשר הושג בעמל רב. פעילות התנדבותית עושה לכם טוב על הלב ובעקיפין, אפילו, מסלקת חרדות מן הנתיב הרומנטי. אתם מסייעים לידיד לעבור משבר בתחום האישי, אבל מהר מאוד מתברר שאתם לא ממש אובייקטיבים בסיפור הזה. במקביל, אתם יוצאים נשכרים מתרומותיכם לאחרים. צפויות שיחות אינטימיות בהן אתם מציגים שאלות שעד עתה התלבטתם לגביהן. אם תתעמקו בדברי הביקורת הנאמרים לכם, תוכלו למצוא בהם גם מחמאות.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם אגן הירכיים והכבד. לבריאות הכבד יש להימנע לחלוטין מצריכת אלכוהול ושומנים מן החי. צמח מפורסם שעשוי לתרום רבות הוא גדילן מצוי. גם אבוקדו עשוי להתברר כתרופה רבת עוצמה. אגן ירכיים ראוי לשמו יושג באמצעות פעילות גופנית מבוקרת ותרגול שרירים על גבי מזרן קשיח. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4896 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל קשת, אסטרולוגיה שנתית מזל קשת, הורוסקופ מזל קשת, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה 20, הורוסקוף, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2014, תחזית שנתית 2014, הורוסקופ שנתי 2014, הורוסקופ 2014, אסטרולוגיה שנתית 2014

תן ציון למאמר זה

5.00