מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | תחזית שנתית לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל בתולה

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל בתולה

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל בתולה הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל בתולה

צוות אלטרנטיבלי והאסטרולוגים הבכירים של ישראל מזמינים אותך לקרוא ולדעת מה צופים הכוכבים בהורוסקופ שנתי מיוחד לתחומים שבאמת חשובים לצעיריםקצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים: זה ממש סבבה שנורא אכפת לכם מהחופש האישי שלכם ושאתם אוהבים עצמאות וחוסר התחייבות. מצד שני, כדאי שתדעו שבאהבה צריכים לוותר קצת. מישהו שממש קרוע עליכם רוצה להפגיש אתכם עם קטע מאוד אינטימי בחיים שלו. כדאי שתכבדו את הבקשה שלו. אתם מבלים במקום מהמם שקיבלתם עליו המלצות טובות אבל גם ביקורות שליליות. רק בעתיד תוכלו לדעת אם מדובר באכזבה או בריגושים.

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: תרגיל או שיטה מהסרטים מאפשרים לכם לנחש את הכוונות והמחשבות של מישהו שבא לכם עליו. גם לכם כדאי לזרוק לו איזה טיפ בכיוון. גם מחזרים שלא ממש התלהבתם מהם, לא ממש התבאסו בגללכם: יש מצב שמצאתם טריק שמאפשר לכם לא לפדח אותם. הנומרולוגיה מביאה לכם ראש טוב עם כל מי שחיבור אותיות השם שלו או צירוף המספרים של תאריך לידתו, מסתכם ב 4.

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: אל תתייחסו לעצות שקשורות למישהו שאתם דלוקים עליו. כדאי שתעשו רק את מה שבא לכם, ולא את מה שבראש של מישהו בסביבה שלכם. פרשייה שכמעט גרמה להתכסחות או לוויכוח, זורמת עכשיו אל קשר טוב ביניכם לבין מישהו שיש לכם משהו משותף איתו. ככה זה, הלב תמיד מנצח את הראש. בתור ילידי מזל בתולה אתם אינטליגנטים ושנונים, רק כדאי שתתחשבו באנשים שהם לא כאלה.

מראש השנה ועד חנוכה: רעיון חדש שנדלקתם עליו משדרג בשבילכם את היחסים בתחום הרומנטי, והכול בזכות מישהו מהמם שכבש את ליבכם. הכוכבים מביאים לכם צ'אנס לשאול שאלות שיושבות לכם בלב כבר המון זמן. כשנופלת עליכם הזדמנות לעשות את זה, אל תסתגרו ואל תתביישו. הודות ליכולת שלכם לארגן את הדברים, אתם מצליחים לשלב בין האהבות שלכם לבין החיים החברתיים.
בקטנה כזה: אל תתייחסו לעצות שקשורות למישהו שאתם דלוקים עליו. כדאי שתעשו רק את מה שבא לכם, ולא את מה שבראש של מישהו בסביבה שלכם. אתם אינטליגנטים ושנונים, רק כדאי שתתחשבו באנשים שהם לא כאלה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2105 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל בתולה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים, הו, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2014, תחזית אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2014, הורוסקופ שנתי לצעירים 2014, תחזית שנתית לצעירים 2014, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל בתולה 2014

תן ציון למאמר זה

5.00