מדורי תוכן

ראשי | תחזית אסטרולוגית שנתית 2014 | תחזית שנתית לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי

צוות אלטרנטיבלי והאסטרולוגים הבכירים של ישראל מזמינים אותך לקרוא ולדעת מה צופים הכוכבים בהורוסקופ שנתי מיוחד לתחומים שבאמת חשובים לצעיריםקצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים: המקובלות החברתית שלכם מתפרסמת גם במקומות שלא שמעתם עליהם. מזל ענק צפוי לכם בקטעים יצירתיים. אתם מתנדבים לפעילות חברתית שתורמת המון ליחסים שלכם עם חצי עולם ואחותו. מחזרים שרוצים להקסים אתכם, עושים בשבילכם דברים שאף פעם לא עשו בשביל מישהו אחר. צפויים לכם קשרים עם מישהו שקיים ביניכם מרחק גיאוגרפי גדול. סודות שנפתחים גורמים לכם לשתף חברים נאמנים בחוויות האינטימיות שלכם.

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: אם החלטתם לחזר אחרי מישהו שכבש את ליבכם, תעשו את זה בארבע עיניים ואל תפילו עליו שליחים וגששים. כדאי שתתעלמו ממישהו שרוצה לעורר את הקנאה שלכם באמצעות החיזורים שלו אחרי מישהו אחר. זה בכלל לא ברור מה אתם מחפשים בחברתו. קצת יותר פתיחות מצידכם יכולה להביא לכם את האהבה שאתם רוצים בה. זה אומר שכדאי לכם לפרגן ולהשקיע במחזרים ובני זוג.

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: פרשייה שהתחילה על הפנים, עושה שינוי לטובה. שווה לכם ללכת עליה, גם אם יש מישהו שמייעץ לכם אחרת. אתם עולים על הגל בכל הנוגע לפרויקט חברתי שלקחתם על עצמכם. אל תעשו השוואות מול מישהו אחר. אתם לא צריכים להיות מודאגים, האהבה תגיע ! אבל עד אז, מותר לכם להשתחל לאיזה בילוי מסעיר. יש לכם חברים טובים ובכלל, לא כל אחד יכול להתקבל לחבורה שלכם. מצד שני, כדאי לתת סיכוי להיכרויות חדשות.

מראש השנה ועד חנוכה: כולם נורא המומים מקשר חדש שיש לכם עם מישהו לא צפוי. אם זה עושה לכם טוב שהוא כזה, אז מה אכפת לכם מה אנשים אומרים ? בשביל לגלגל קטע רומנטי כמו שצריך, כדאי שתיקחו אותו למקום שאין בו יותר מדי אוזניים רכלניות. צפויה לכם התפייסות עם מישהו שעד עכשיו לא הסתדרתם איתו. נראה שגם התכסחות לא נמשכת לנצח. זו תקופה מהירה ותוססת שמביאה בשורות משמחות. היקום יעניק לכם את מה שאתם מאמינים שמגיע לכם.

בקטנה כזה: מזל ענק צפוי לכם בקטעים יצירתיים. יש לכם חברים טובים ובכלל, לא כל אחד יכול להתקבל לחבורה שלכם. מצד שני, כדאי לתת סיכוי להיכרויות חדשות. אתם לא צריכים להיות מודאגים, האהבה תגיע!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1941 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל דלי, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים, הורוסק, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2014, תחזית אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2014, הורוסקופ שנתי לצעירים 2014, תחזית שנתית לצעירים 2014, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל דלי 2014

תן ציון למאמר זה

0