מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2016 | פרישת קלפי טארוט 2016 | פרישת טארוט שנתית - מזל טלה

פרישת טארוט שנתית - מזל טלה

פרישת טארוט שנתית - מזל טלה פרישת טארוט שנתית - מזל טלה

קלף הטארוט שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמהקלף הטארוט שילווה אותך בשנה הקרובה הוא: קלף האוהבים

רקע: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם על מנת לחזות את הצפוי לכם בשנת 2016 - הבאה עליכם לטובה - הופיע קלף ששמו 'האוהבים'.

תיאור הקלף: הקלף מציג את אדם וחוה בגן עדן. תבניתו של הר מחודד מפרידה וכאילו חוצצת ביניהם. סמוך לאימנו חוה מתפתל נחש מפתה. במרומי הקלף מרחף מלאך מכונף המייצג את רוח האל. גווניו של הקלף עליזים ומשובבי נפש, אף כי הוא עצמו עשוי להצביע על התלבטויות ונפתולים.

משמעותו הכללית של הקלף: על פי הסיפור המקראי מתחוללת התלבטות בנפשה של חוה בין קולו של ההיגיון (מצוות האל לבל לאכול מפרי עץ הדעת) לבין קולו של הרגש המיוצג על ידי הנחש המפתה. הנחש בא לרמוז על כוחו של מוטיב הפיתוי. הקלף מייצג התפתלות בין הרציו לבין האמוציה ורומז על התלבטות בין שני נתיבים קוטביים.

בתחום הרומנטי: הקלף מייצג התלבטות בין מחזר איכותי אך נדוש קמעה, לבין אביר חלומות (על סוס לבן כמובן) אשר עשוי להתגלות כטיפוס חסר אחריות אך שובר לבבות. נראה כי לא מעט טלאים וטליות שהתלבטו בין לבין, עומדים לבצע החלטה בכיוון מסוים כלשהו. על מנת לקבל את ההחלטה הנבונה, תיטבו לעשות אם תתייעצו עם אנשי רוח מנוסים מעולם המיסטיקה.
לקבלת תשובה אישית – לחץ כאן   ■ לרשימת היועצים המלאה – לחץ כאן

בתחום הקריירה: הקלף מייצג התלבטות בין שני נתיבים קרייריסטיים. לרוב, בין נתיב בר קיימא אך בעל הכנסה דלה, לבין אפיק שעשוי לנסוק לשחקים אך גודל הסיכוי בו הינו כגודל הסיכון. מומלץ לכם לשנן את הכלל אשר לפיו, מי שלא מסתכן, לעולם לא ידע את אשר הפסיד.

בתחום הפיננסי: הקלף מייצג מצבים בהם ראשו של האדם מסתחרר בין השקעה כספית רגועה, כגון ניירות ערך צמודי מדד, לבין השקעה חלומית אך הרפתקנית, כגון: מניות. במקביל, ניתן לסמוך עליכם כי תשכילו להתייעץ עם מיסטיקנים מומחים בתחומם אשר ינחו אתכם אל הנתיב הנכון.
לקבלת תשובה אישית – לחץ כאן   ■ לרשימת היועצים המלאה – לחץ כאן

# על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2262 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזלות, מזל טלה, טארוט, קלף טארוט, פרישת טארוט, טארוט ומזלות, קלף טארוט למזל טלה, אסטרולוגיה וטארוט, קלפי טארוט

תן ציון למאמר זה

0