מדורי תוכן

ראשי | תחזית שנתית 2016 | פרישת קלפי טארוט 2016 | פרישת טארוט שנתית - מזל דגים

פרישת טארוט שנתית - מזל דגים

פרישת טארוט שנתית - מזל דגים פרישת טארוט שנתית - מזל דגים

קלף הטארוט שלך יאפשר לך לדעת את הצפוי לך על פי קלפי הטארוט, למקד את הדרך ולראות כיצד ניתן להגיע לשפע ולהצלחה וכיצד למקד את התכונות הטובות שלך לצורך הגשמהקלף הטארוט שילווה אותך בשנה הקרובה הוא: קלף מלכת הגביעים

רקע: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם על מנת לחזות את הצפוי לכם בשנת 2016 - הבאה עליכם לטובה - הופיע קלף ששמו 'מלכת הגביעים'.

תיאור הקלף: הקלף מציג מלכה חושנית שופעת צמות ערמוניות, מערסלת בידיה גביע נוטף סמליות פאלית אשר משני צידיו לסתות אימתניות. המלכה שרועה בתנוחה נונשלנטית על כס מלכות שמלאכים שובבים מציצים ממנו, בעוד היא טובלת רגליה בים אשר אדוותיו מלחכות ומלחלחות את שולי שמלתה.

משמעותו הכללית של הקלף: הקלף בא כדי לרמוז על קשת רחבה של התרחשויות ואירועים בעלי אופי חושני, מסתורי, עלום, חידתי, מניפולטיבי, עמוק, מיסטי, מתוחכם, עוצמתי ושנון.

בתחום הרומנטי: הקלף צופה לכם שנה אנרגטית שופעת אהבה חושנית. ייתכן כי הוא חוזה מערכות יחסים אשר כדאי להצפינן מעיני אנשים אשר לשונותיהם נוטפות ארס. קיים בו יותר מאשר רמז להתרחשויות שהשתיקה יפה להן. מותר לכם לראות בדברים מעין הבטחה לתקופה עסיסית שופעת ריגושים, אשר מן הראוי להעבירה תחת עינו הפקוחה והמפוכחת של יועץ חכם מעולם המיסטיקה.
לקבלת תשובה אישית – לחץ כאן   ■ לרשימת היועצים המלאה – לחץ כאן

בתחום הקריירה: הקלף טווה רשת צפופה של תחומי עיסוק ופרנסה השזורים בהבנה עמוקה בנפש האדם, כגון: פסיכולוגיה וקרימינולוגיה. קיימת אפשרות כי הוא חוזה לכם עיסוקים מן הסוג הסודי והמסתורי או כאלה המתבצעים בחשכת הליל. כך או אחרת, הוא מהווה אות וסימן חיובי וממוזל עבור המיסטיקנים שביניכם, אשר גם הם זקוקים לעיתים להדרכתו ועצותיו של מיסטיקן בכיר.
לקבלת תשובה אישית – לחץ כאן   ■ לרשימת היועצים המלאה – לחץ כאן

בתחום הפיננסי: הקלף צופה לכם מקורות הכנסה הנפערים בהפתעה. יש בו מעין סוג של קריצה כלפי השקעות בבורסה או בעסקי ביטוח. אל תופתעו אם האווירה בתחומים אלה תהיה רוויה במניפולטיביות, מה שעשוי להצית חדווה בליבם של הספקולנטים שביניכם.

# על מנת לפתוח את המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1814 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזלות, מזל דגים, טארוט, קלף טארוט, פרישת טארוט, טארוט ומזלות, קלף טארוט למזל דגים, אסטרולוגיה וטארוט, קלפי טארוט

תן ציון למאמר זה

0